Главная Новини Sonos Остерігайся JBL S New Soundbar має розумний трюк у рукаві

Sonos Остерігайся JBL S New Soundbar має розумний трюк у рукаві

Ми використовуємо вашу реєстрацію, щоб забезпечити вміст способами, на які ви погодилися та покращити наше розуміння вас. Це може включати реклами від нас та 3.ї сторони на основі нашого розуміння. Ви можете скасувати підписку в будь.який час. інформація

Sonos може бути брендом, що переходить, коли думаєте придбати звукову панель, що підсилює телебачення. Новий бар 1000 прибуде в магазинах набагато пізніше цього року, але експрес.співпраця.Великобританія вже мала шанс почути, з чого це зроблено, і речі звучать серйозно вражаюче.

Цей динамік оснащений чотирма драйверами, що піднімаються, які допомагають створити повний досвід в кінотеатрі 360. Але це ще не все, як на кожному кінці звукової панелі. це два міні.динаміки, які відшаровуються, щоб їх можна було розмістити в будь.якому місці в приміщенні для повного досвіду об’ємного звуку.

Ці два міні.ящики для стріли повністю акумулятор (через основну звукову панель), тому не потрібні дратівливі дроти, коли JBL обіцяє щонайменше 10 годин використання, перш ніж їм знадобиться заправка. Ця концепція насправді не нова, коли JBL випускає подібних знімних динаміків у минулому, однак, зараз все вдосконалюється, щоб зробити цей останній досвід набагато кращим, ніж раніше.

Поряд з тими динаміками об’ємного звуку, ті, хто купує новий JBL Bar 1000, також отримають окремий сабвуфер як частину ціни з усією установкою, повністю сумісною з зануреним Dolby Atmos та DTS: x 3D об’ємний звук.

sonos, soundbar, розумний, трюк

JBL BAR 1000 коштує 1000 фунтів стерлінгів і запускається на початку наступного року (зображення: JBL)

Ми переглянули кліпи з фільму про блокбастер Бетмена з аудіо, що процвітає з басом диваном. Голоси також звучали кришталево чисто завдяки технології Purevoice JBL, яка використовує алгоритми для покращення сказаного.

Під час натискання на максимум не було спотворень, і вся налаштування може бути налаштована на ваші смаки за допомогою вбудованих налаштувань EQ.

Це все досить розумно, але тоді це повинно враховувати ціну. Коли JBL Bar 1000 потрапить у магазини наприкінці грудня/на початку січня, це коштуватиме близько 1000 фунтів стерлінгів.

Це набагато дорожче, ніж дуга Sonos 899 фунтів стерлінгів і вдвічі більше ціни на промінь Sonos.

Тенденція

Говорячи про запуск, Дейв Роджерс, президент, підрозділ Хармана, сказав: «Весь новий діапазон бару JBL справді виводить планку на наступний рівень, однак саме для мене виділяється JBL Bar 1000 для мене.

«Упакувати ці безліч функцій, водіїв та отриманих акустичних показників, що знижують щелепу, в одну струнку, просту у користуванні звукову панель,-це неймовірна особливість, і я пишаюся нашою командою за те, що доставляв такий продукт.Що

Источник

Image:www.express.co.uk

Поиск по меткам: