Главная Новини Скільки моніторів я можу підключити до свого Mac у будь -якому випадку

Скільки моніторів я можу підключити до свого Mac у будь -якому випадку

Профузія стандартів, поколінь та нових обмежень монітора Apple Silicon Mac зробила цю загадку для багатьох читачів.

скільки, моніторів, можу, підключити, свого

Однією з найбільших довгострокових переваг MAC була простота прикріплення зовнішніх моніторів. Тип з’єднувача вкладення, підтримка резолюцій та загальна кількість з часом змінюються, але це наполегливо легке завдання.

Або принаймні це було! Протягом останніх шести років Apple представила USB 3 над USB-C (12-дюймовий MacBook, тепер припинена), Thunderbolt 3, який використовує USB-C (і підтримує багато видів адаптерів) та моделі процесорів Apple Silicon M-Series. Деякі Macs мають або все ще включають специфічні для відео роз’єми: в минулому, що включали DVI (кілька форм), Mini DisplayPort, Displayport над Thunderbolt 2 та HDMI.

Нещодавно HDMI 2.0 стало єдиним рештою відео-роз’ємом, який не є USB-C. Apple побудувала HDMI на багато моделей Intel, а також на M1 Mac Mini, 14-дюймовому та 16-дюймовому M1 Pro/Max MacBook Pro та Mac Studio.

З’ясування, скільки моніторів може підключити, до яких MacS стало схожим на обчислення для багатьох читачів, виходячи з нашої поштової сумки.

(Майте монітор, який використовує DVI, Mini DisplayPort або Thunderbolt 2? Зверніться до нашого посібника з 2020 року про те, як визначити, що у вас є та який адаптер вам потрібен. Хочете використовувати IMAC як зовнішній монітор? Тільки IMACS, випущені з 2009 року до середини 2014 року. Див. «Поради щодо усунення несправностей щодо використання старого IMAC як зовнішнього дисплея для Mac Thunderbolt 3 Mac.”)

Ось матч для MAC з останніх кількох поколінь, починаючи з найновіших, не включаючи внутрішній дисплей для ноутбуків IMAC та Mac Mac. З’єднання проходять через USB-C-з’єднання, за винятком випадків, коли зазначено.

Резолюції для довідки:

 • 4K UHD: 3840 × 2160 пікселів
 • 4K: 4096 Ширина, із загальними варіаціями, що включають 4096 × 2160 або 4096 × 2304 пікселів
 • 5K: 5120 × 2880 пікселів
 • 6k: 6016 × 3384 пікселів

Підтримана найвища роздільна здатність перерахована для кожної конфігурації або набору варіантів, але ви також можете використовувати монітор з нижчою роздільною здатністю. Наприклад, M1 Mac Mini дозволяє до 6 к над USB-C, але ви можете підключити 4K UHD-монітор до цього порту.

Параметри монітора M-серії MAC

Більшість M1 і M2 MAC дозволяють додавати лише один зовнішній монітор; mac mini дозволяє два. Незважаючи на багато питань читача, ви можете зробити жодного адаптера чи хитрості за допомогою обладнання Apple, щоб додати додатковий дисплей поза рівнем підтримки Apple. Відеокартури просто немає.

Ось ваші параметри, згруповані за вибором відображення:

 • M1 та M2 MacBook Air, 13-дюймовий MacBook Pro, M1 IMAC: один зовнішній дисплей при до 6K роздільної здатності
 • M1 Mac Mini: один до 6K над USB-C та один до 4K над HDMI 2.0

(Ви можете використовувати обладнання, яке використовує технологію DisplayLink для додавання додаткових моніторів через USB 3. Це вимагає встановлення драйвера рівня ядра від компанії. Прочитайте наш огляд MAC, сумісного з startech USB 3.0 до адаптера HDMI за допомогою DisplayLink.)

Параметри M1 Pro, Max та Ultra Monitor

З введенням у жовтні 2021 року ультра мікросхем M1 Pro та M1 з подальшим оголошенням M1 Ultra M1, Apple різко розширила варіанти відображення для моделей професійного рівня:

 • 14-дюймовий або 16-дюймовий MacBook Pro з M1 Pro: Два зовнішні дисплеї до 6K над USB-C та один до 4K над HDMI 2.0
 • 14-дюймовий або 16-дюймовий MacBook Pro з M1 Max: Три зовнішні дисплеї до 6K над USB-C та один до 4K над HDMI 2.0
 • MAC Studio з M1 Max або M1 Ultra: Чотири дисплеї до 6K над портами USB-C з Thunderbolt 4 та одним-до 4K над HDMI 2.0

Максимальна конфігурація M1 MAC MAC включає два USB-C-порти USB 3, які не можуть використовуватися з адаптерами DisplayPort; M1 Ultra Model оновлює ті, що мають Thunderbolt 4, який можна використовувати за допомогою стандартного адаптера USB-C DisplayPort. Це не зменшує кількість моніторів, які можна прикріпити, але це може вимагати зовнішнього причалу Thunderbolt 4, щоб мати достатньо роз’ємів USB-C для всіх ваших цілей.

Intel Mac з USB 3/Thunderbolt 3 Параметри монітора

Intel Macs з Thunderbolt 3 мав більш бароковий масив потенційних конфігурацій зовнішнього монітора. Ось можливості для останньої версії кожної моделі Thunderbolt 3 та 12-дюймового MacBook з USB 3 над USB-C:

 • 21.5-дюймовий IMAC: один 5K дисплей або два 4K UHD або 4K дисплеї
 • 27-дюймовий IMAC (стандартна відеокарта), 13-дюймовий MacBook Pro: Один 5K або 6K дисплея або два 4K UHD або 4K дисплеї
 • 27-дюймовий IMAC (AMD Radeon Pro 5700 або AMD Radeon Pro 5700 XT): до двох 4K UHD, 4K, 5K або 6K дисплеїв
 • 16-дюймовий MacBook Pro: до двох 5K або 6K дисплея або до чотирьох 4K UHD або 4K дисплеїв
 • Mac Mini: Один 5K дисплей через USB-C або до трьох 4K дисплеїв із комбінацією USB-C та HDMI 2.0 портів
 • Mac Pro: Залежно від відеокарти, вона варіюється від одного дисплея 5K або 6K або до чотирьох 4K дисплеїв до чотирьох дисплеїв 5K або 6K або до восьми 4K дисплеїв
 • 12-дюймовий MacBook: один 4K дисплей

Запитайте MAC 911

Ми склали список запитань, які нам найчастіше задають разом із відповідями та посиланнями на стовпці: Прочитайте наш супер FAQ, щоб побачити, чи висвітлюється ваше запитання. Якщо ні, ми завжди шукаємо нові проблеми для вирішення! Надішліть електронною поштою mac911@macworld.com, включаючи фіксує екрани, якщо ви потрібні, і ви хочете, щоб ваше повне ім’я було використано. Не на кожне запитання буде відповідати, ми не відповідаємо на електронну пошту, і ми не можемо надати прямі поради щодо усунення несправностей.

Источник

Image:www.macworld.com