Главная Новини Практика Alogic Clarity 4K UHD-монітор дисплея

Практика Alogic Clarity 4K UHD-монітор дисплея

Наявність чудового зовнішнього монітора, який можна використовувати з вашим Mac або iPad, не тільки задовольняє, але й необхідний для професіоналів, яким потрібен дисплей з високою роздільною здатністю з хорошою точністю кольору. А Alogic, компанія, відома тим, що забезпечує чудові ІТ.периферійні рішення, має продукт, який відповідає всім цим потребам. що є Alogic Clarity 4K UHD Monitor.

Прекрасно розроблений монітор

Звичайно, найважливішою частиною зовнішнього монітора є його панель, але наявність хорошого дизайну змінює все. Alogic Clarity 4K UHD.монітор дисплея має прекрасний, преміальний дизайн. Передня частина дисплея покрита склом, завдяки чому зображення виглядають набагато яскравішими. У 799 р. Clarity має естетику студійного дисплея Apple, щоб надати користувачам MacBook економічною заміною для розширення місця екрану.

Панель оточена тонкими чистими рамками, які не мають будь.яких відволікаючих деталей. У той же час, задня частина монітора має стильну срібну обробку. Він постачається із вбудованою металевою підставкою, яка повністю регулюється. Користувачі можуть обертати монітор, нахилити його або навіть повернути його, щоб знайти найкращий кут для будь.якої роботи.

Справжній 4K дисплей

Але те, що робить Alogic Clarity 4K UHD.монітор дисплея справді хорошим. це його 4K панель. Після того, як ви використовуєте 4K.дисплей, немає назад. Все виглядає гостріше, від тексту до зображень та відеороликів. Зрештою, ми говоримо про резолюцію, яка в чотири рази вище, ніж Full HD.

Але мати дисплей з високою роздільною здатністю. це лише частина того, що робить монітор хорошим. Alogic Clearity перевершує 1.07 мільярдів кольорів з динамічним співвідношенням контрасту 1000000: 1 та 350 ніт яскравості.

alogic, clarity, uhd-монітор, дисплея

Те, що ви бачите. це яскраві кольори та глибші чорношкірі. І завдяки технології IPS та глянсовому обробці, ви чітко можете побачити зображення без спотворень, навіть дивлячись на це з кутів до 178 градусів. Не кажучи вже про те, що, як 27-дюймовий монітор, є багато місця, щоб поставити всі ваші програми на екран.

Працює як USB.центр

Alogic Clarity 4K UHD. це не просто зовнішній монітор. Він також функціонує як USB.центр, щоб користувачі могли підключити інші периферійні пристрої безпосередньо до нього. Все, що вам потрібно зробити,-це підключити чіткість alogic до комп’ютера або планшета за допомогою одного кабелю USB-C. На звороті монітора є два порти USB-A, USB-B, два порти HDMI, DisplayPort, USB-C та аудіовинук.

Що також чудово в Alogic Clarity 4K UHD-це те, що вбудований порт USB-C також забезпечує живлення, тому ви можете зарядити ноутбук або планшет під час підключення до дисплея.

alogic, clarity, uhd-монітор, дисплея

Чудовий супутник для Mac та iPad

Звичайно, як монітор USB-C, Alogic Clearity 4K UHD чудово працює з Mac та iPad. Ви просто підключаєте кабель і готові йти. І тепер, коли iPados 16 має менеджер етапів, який в повній мірі користується зовнішнім монітором, підключеним до iPad, ви можете використовувати Alogic Clearity, щоб ще більше розширити функціональність iPad.

І найкраще, що Alogic Clearity 4K UHD набагато доступніший, ніж конкуруючі монітори, як студійний дисплей Apple.

alogic, clarity, uhd-монітор, дисплея

Ціни та доступність

Alogic Clarity 4K UHD.монітор дисплея тепер доступний в офіційному інтернет.магазині компанії. Він коштує 799.99 з безкоштовною доставкою та постачається з останньою веб.камерою Alogic 1080p Iris безкоштовно.

Ця веб-камера має роздільну здатність 1080p, автофокусування, що працює на AI, мікрофони з шумом та покриття конфіденційності.

Источник

Image:9to5mac.com