Главная Новини Найкращі садові гаджети, які можна придбати для вашого будинку в 2022 році

Найкращі садові гаджети, які можна придбати для вашого будинку в 2022 році

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Ви балуєте свій овочевий сад та квіткові грядки, як вони ваші діти? Можливо, у вас немає двору, але хотіли б трохи в приміщенні рослини. Незалежно від того, який сад ви вирощуєте, сьогоднішній дайджест має продукцію для його вдосконалення. Ми закругаємо найкращі садові гаджети, які можна придбати в 2022 році.

Сади на свіжому повітрі виграють від добре спланованого графіку поливу. Контролер Wyze Smart Sprinkler забезпечує один, використовуючи алгоритм, який враховує місцеву погоду.

Для садівників у приміщенні ми любимо розумний сад AUK. Його сучасний дизайн виглядає чудово в будь.якому будинку, і він контролює світло, воду та поживні речовини ваших рослин.

Тримайте свій сад красивим і здоровим з найкращими садовими гаджетами 2022 року.

Зовнішні садові гаджети

Кільцеве сонячне доріжок освітлює ваші садові доріжки 80 люменами сонячного освітлення. Керувати ними з додатка для кільця.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Кільце сонячного шляху в саду (Кредит на зображення: Посібник Тома)

Додайте до садових доріжок гарного сонячного освітлення за допомогою кільця сонячного шляху. Керувати ним за допомогою додатка для кільця, де ви можете встановити графіки та посилатися на дзвінки для кільця та камери.

Отримайте його за 34.99 на Amazon.

Контролер Wyze Smart Sprinkler зберігає ваш газон і сад зволожуючи. Він консультується з вашою місцевою погодою щодо відповідної кількості води.

Зробіть полив легким за допомогою контролера Smart Sprinkler Wyze. Це дає вам 8 зон управління спринклером Wi-Fi та пропонує дистанційне управління, фіксовані графіки, розумні графіки тощо.

Отримайте його за 58.99 на офіційному веб.сайті.

Трубка для годівниці для птахів EVA додає сучасний штрих до вашого саду і запрошує як великих, так і маленьких птахів для смачного, легкого для отримання частування.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Трубка для годівниці для птахів EVA з птахом

Шукає пташиного вихованця з обтічним стилем? Перейдіть на трубку для годівниці для птахів EVA. Ця прекрасна сучасна годівниця. одна з ще менших птахів, оскільки вони можуть їсти з отворів на дні. Скло з морозу прийнятне для всіх сезонів, що робить його одним з найкращих садових гаджетів, які можна придбати в 2022 році.

Отримайте його близько 49 на офіційному веб.сайті.

Система репелентного комара ThermaCell LIV не дозволяє на задньому дворі від комарів за допомогою теплового репельта.

Любіть на відкритому повітрі, але ненавидьте комарів? Система репелентного комара Thermacell LIV може допомогти. Встановіть його навколо свого заднього двору для налаштування на замовлення від комарів будь-який час до дня і ночі.

Отримайте його за 699 ​​на офіційному веб.сайті.

Сольна плита багаття 2.0 бездимна вогня. Бездимно, це не турбуватиме гостей чи ваших сусідів.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Сольна плита багаття 2.0 з групою

Кожен сад потребує точки збору, і сольна плита багаття 2.0 бездимна вогняна стрічка робить чудовий. Він має прекрасну конструкцію з нержавіючої сталі, а повітряний потік на 360 ° забезпечує дим, перш ніж він стане неприємністю.

Отримайте його за 239.99 на офіційному веб.сайті.

Критий сад

Розумний сад AUK робить зростаючі трави, овочі та квіти в приміщенні легко, оскільки він контролює всі зростаючі параметри.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Auk розумний критий сад на кухні

Хочете запустити критий сад? Розумний сад AUK спрощує процес, оскільки він піклується майже про все. Він автоматично встановлює графік світла, води та поживних речовин, що робить його одним з найкращих садових гаджетів, які можна придбати в 2022 році.

Отримайте його приблизно на 272 на офіційному веб.сайті.

Сучасна плантатор Sprout Smart Growhouse вирощує рослини в приміщенні та відповідає стилю вашого будинку з латунними та матовими чорними варіантами.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Сучасний Sprout Smart Growhouse в латуні

Ваш критий сад стає частиною вашої схеми прикраси, коли ви росте разом із сучасним плантатором Sprout Smart Growhouse. Його вбудоване світло вирощує ваші рослини завжди мають багато світла. За допомогою підключення додатків він пропонує настроюване програмування.

Отримайте його за 239 на офіційному веб.сайті.

Урожай врожаю Aregardens має барвисті світлодіодні світильники. Вони виховують ваші рослини без сонця чи ґрунту для зелені без безладу.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Аерогарден урожаю з травами

Любов у приміщенні саду, але не хочуть ґрунту для гончака у вашому домі? Виберіть врожай врожаю Aregarden. Маючи 20 Вт барвистих світлодіодних світильників, це надає вашим рослинам повний спектр сонячного світла, щоб вони ростули без бруду.

Отримайте його за 139.99 на Amazon.

Click Grow Smart Garden 9 Pro приносить зручний контроль додатків у ваш критий сад. Використовуйте його для вирощування органічних трав, салатів, фруктів тощо.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Клацніть Grow Smart Garden 9 Pro в білому

Якщо ви раніше боролися з садами в приміщенні. Один з найкращих садових пристосувань, які можна придбати в 2022 році. Цей інноваційний сад контролюється додатком, що дає вам переваги автоматичного поливу та освітлення.

Отримайте його за 289.95 на офіційному веб.сайті.

Сад, що вигуює повітря, що розвиває повітря, вирощує красиві рослини у вашому домі і використовує їх для фільтрації повітря через процес, який називається біофільтрацією.

найкращі, гаджети, можна, придбати, вашого, будинку

Респіра у вітальні

Вирішити якість повітря в приміщенні та вирощувати рослини в приміщенні з розумним повітряним садом Respira. Це створює здоровіше середовище, очищаючи повітря та додавання вологості. Плюс до цього, воно і годує себе.

Отримайте його приблизно на 625 на офіційному веб.сайті.

Незалежно від того, чи є ваш домашній сад на відкритому повітрі чи в приміщенні, ці гаджети зберігають його здоровим і чудово виглядають. Які садові гаджети ви володієте і любите? Розкажи нам про них у Комментатарії і Мінія Валадель.

Хочете більше новин, оглядів та путівників з потоку гаджетів? Слідкуйте за нами на Apple News, Google News, Feedly та Flipboard. Якщо ви використовуєте Flipboard, ви обов’язково повинні перевірити наші кураторні історії. Ми публікуємо 3 нові історії щодня, тому переконайтеся, що слідкуємо за нами, щоб бути в курсі!

Источник

Image:thegadgetflow.com