Главная Новини Ця прихована функція блокування IOS 16-зміна гри для вашого iPhone

Ця прихована функція блокування IOS 16-зміна гри для вашого iPhone

Однією з найбільш значущих функцій iOS 16 є новий дизайн блокування iPhone, який користувачі більше свободи, ніж будь.коли, щоб налаштувати зовнішній вигляд та функціональність блокування екрана. Ви можете встановити будь.яке зображення як шпалери для блокування, налаштувати стільки екранів, скільки вам потрібно, і з’єднати їх із режимами фокусу. І ви можете додати різні віджети iOS 16, щоб запропонувати вам інформацію з першого погляду.

Але ви також повинні знати про приховану функціональність у налаштуванні блокування екрану iOS 16: Шпалери погоди.

Окрім статичних зображень, iPhone тепер підтримує динамічні шпалери. Це означає, що шпалери можуть змінюватися та адаптуватися, а не просто показувати одну фотографію. Один із цих динамічних шпалер. це насправді віджет у ITSELD. Це шпалери з блокуванням на основі погодних умов, які динамічно змінюватимуться на основі поточної погоди у вашому районі.

Перевага того, що один із ваших шпалер, встановлених на варіант динамічної погоди. Весь зображення. це шпалери, що повідомляють про загальні погодні умови вашого району.

Крім того, це виглядає приголомшливо!

Звичайно, це не пропонує точних даних про погоду, але це лише одна погода. Справа в тому, що шпалери розкажуть вам, яка погода у вашому районі, як тільки ви підбираєте свій iPhone.

Як налаштувати динамічні шпалери для блокування погоди в iOS 16

Налаштування погодних шпалер в iOS 16 теж неймовірно просто, як пояснює Apple у документі підтримки.

прихована, функція, блокування, 16-зміна

Вибір шпалер із блокування погоди на iPhone працює з iOS 16. Джерело зображення: Кріс Сміт, Бгр

Перебуваючи на екрані блокування, довга натискання на екрані (натисніть і утримуйте), поки ви не побачите кнопки налаштування та плюс знак. Вам доведеться натиснути знак плюс, щоб вибрати свої погодні шпалери.

Шукайте кнопку погоди у верхньому списку та торкніться її (див. Зображення вище). У цей момент ви також можете налаштувати додаткові віджети екрана блокування. Коли ви будете готові, торкніться додавання у верхньому правому куті (зображення нижче).

Ви також можете вибрати набір як пару шпалер, щоб використовувати ті самі динамічні шпалери погоди, як і ваш домашній екран шпалери. Або ви можете вибрати інше зображення для головного екрану.

прихована, функція, блокування, 16-зміна

Налаштування екрана блокування iPhone після вибору шпалер погоди. Джерело зображення: Кріс Сміт, Бгр

Як тільки це буде зроблено, ваш замок екран відображатиме анімацію погоди, яка динамічно змінюватиме. Ви також можете пов’язати його з будь.яким режимом фокусування, який може отримати користь від інформації про погоду.

Не забувайте про дисплей iPhone 14 Pro

Крім того, ця функція блокування IOS 16 працює чудово з дисплеєм завжди на iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.

Нові флагманські iPhone завжди покажуть шпалери погоди, навіть коли екран заблокований. Тому у вас завжди буде уявлення про погоду на вулиці. Однак функціональність завжди буде споживати додатковий акумулятор.

Покриття iPhone: Для отримання додаткових новин iPhone відвідайте наш посібник iPhone 14.

У цій статті йдеться про:

Кріс Сміт висвітлює побутову електроніку з тих пір, як iPhone революціонізував галузь у 2008 році. Коли він не пише про останні технологічні новини для BGR, він уважно слідкує за подіями у кінематографічному Всесвіті Marvel та інших франшизах блокбастерів. Поза межами роботи ви спіймаєте його, що передає майже кожен новий реліз фільму та телешоу, як тільки він буде доступний.

Источник

Image:bgr.com