Главная Новини Безкоштовно заробляйте готівку, переробляючи свій старий телефон Samsung

Безкоштовно заробляйте готівку, переробляючи свій старий телефон Samsung

За допомогою Decuttr ви можете отримати максимум для своїх старих пристроїв і заробляти гроші, які ви можете покласти на цьогорічні флагманські телефони.

Завантаження аудіоплеєра.

Ця функція була принесена вам Decluttr.

Оновлення до найновіших та найфаскуртових смартфонів щороку може отримати дорогу, особливо коли ви проходите через свій носій мобільних телефонів, щоб це зробити. Однак, якщо вам доведеться отримати руки на новій Galaxy S8 Samsung або нещодавно оголошеній примітці 8, то продаж минулого року флагманський телефон може заробити вам трохи грошей на наступну покупку.

Продаж свого смартфона в Інтернеті або в магазині може досить швидко статися. Хоча перевізники та виробники часто пропонують викупити свій старий смартфон на знижку на останню модель, ви рідко отримуєте навіть частину того, що ви заплатили за це. Перелік вашого пристрою на аукціонному сайті, такому як eBay, може заробити вас трохи більше, але додаткові клопоти, які виникають разом із цим, може витрачати час, енергію, і навіть ускладнень може бути ускладнень від покупців. Це також потрібно платити плату!

Деклатура (Відкривається на вкладці Нова) дозволяє легко продавати свій старий смартфон за найкращою ціною завдяки конкурентному ціноутворенню послуги. Компанія платить на 25 відсотків більше, ніж середня ринкова ціна. Навіщо отримувати менше для своїх пристроїв, коли ви можете продати їх для отримання додаткової інформації, використовуючи додаток Decuttr, доступний на Google Play Store (Відкривається на вкладці Нова) ?

безкоштовно, заробляйте, переробляючи, свій, старий, телефон

Попрощайтеся, щоб придбати схеми назад

Щоб спонукати своїх користувачів оновити до останнього смартфона, мобільні перевізники та навіть виробники пристроїв, такі як Samsung та Apple. З іншого боку, Decuttr платить на 33 відсотки більше, ніж мобільними перевізниками та виробниками, щоб дати вам найкращу ціну для ваших старих смартфонів.

безкоштовно, заробляйте, переробляючи, свій, старий, телефон

Продаж телефону простий з послугою.Все, що вам потрібно зробити, це шукати свій пристрій, описати його стан, і компанія дасть вам цитату прямо тоді і там. Decuttr також пропонує гарантію ціни; Вони заплатять початкову ціну за ваш смартфон або повернуть його безкоштовно.

Продавець ваш старий смартфон швидко

Приймаючи свою пропозицію, все, що вам потрібно зробити. це спакувати свій смартфон і прикріпити етикетку доставки з Decuttr. Компанія пропонує безкоштовну застраховану доставку з кожним замовленням, щоб не потрібно турбуватися про те, щоб вона загубилася або пошкодилася поштою.

Оплата за свої пристрої також надзвичайно проста і проста. Decuttr надає платежі наступного дня через чек, прямий депозит або навіть PayPal, щоб ви могли швидко отримати гроші в руці, щоб придбати наступний смартфон. Весь процес вам нічого не коштуватиме, оскільки компанія не включає жодних прихованих аукціонів або зборів продавців у своїх операціях.

Навіщо чекати цьогорічного флагмана?

Продаж своїх старих смартфонів на Decuttr дійсно може допомогти знизити вартість флагманських телефонів Samsung, і тому.

Якщо наявність останнього смартфона для вас багато означає, або у вас просто старі пристрої, що збирають пил навколо вашого будинку, ніколи не було кращого часу, щоб перевірити Деклатура (Відкривається на новій вкладці) для себе і почніть заробляти гроші сьогодні.

Источник

Image:www.techradar.com