Главная Новини 5 найкращих ігрових телевізорів 2022 року

5 найкращих ігрових телевізорів 2022 року

Спеціальний ігровий телевізор не тільки звільняє вашу вітальню для інших людей для перегляду фільмів, але також може підвищити ваш ігровий досвід покращеним кольором та контрастним, а також підтримкою VRR для більш плавного геймплея. Зважаючи на це, Zdnet знайшов найкращі ігрові телевізори.

Спеціальний ігровий телевізор може стати величезним стимулом для вашого досвіду гри, з виділеними режимами, які знижують затримку введення, час відгуку та швидкість оновлення синхронізації.

Найкращі телевізори

Такі бренди, як Samsung, LG та TCL, мають моделі за різними ціновими точками, щоб задовольнити ваші потреби в розвазі.

Консольні геймери мають багато варіантів на вибір під час покупок для телевізора, оскільки бренди, такі як Sony, Samsung, LG та навіть TCL, пропонують моделі з виділеними режимами ігор, високими рівнями оновлення, підтримкою VRR та безліччю варіантів підключення для всіх, хто володіє більш ніж однією консоллю. Sony навіть пішла так далеко, щоб оптимізувати всі свої останні телевізори для гри на PlayStation 5, працюючи в тандемі з технологією, що стосується Sony та програмуванням, щоб отримати максимальну користь від вашої консолі.

найкращих, ігрових, телевізорів, 2022

Незалежно від того, яку платформу ви віддаєте перевагу, там є ігрове телебачення, щоб відповідати вашій консолі. Я зібрав список найкращих ігрових телевізорів, доступних та розбив їх функції, щоб допомогти вам знайти ідеальну підходить для вашого простору.

Samsung Q90b

Найкращий ігровий телевізор загалом

  • AMD Freesync Premium Pro
  • Звук відстеження об’єктів
  • Google Duo Video Tall
  • Додаток Calibration Companion
  • Дорого, особливо при більших розмірах екрана
  • Немає підтримки G-Sync
  • Немає підтримки хмарних ігор
найкращих, ігрових, телевізорів, 2022

Розмір екрана: від 43 до 85 дюймів | Резолюція: 4K | HDR: Quantum HDR 32x | Тип панелі: Neo Qled | Швидкість оновлення: 120 Гц | Підтримка VRR: AMD Freesync Premium Pro

Samsung QN90B. це кінцеве ігрове телебачення. У ньому є потужний, оновлений процесор, який працює з алгоритмами машинного навчання та штучним інтелектом для аналізу ваших ігор, сцени за сценою, для найкращого рідного та збільшення роздільної здатності 4K, деталізації, контрастності та кольору. Сам екран має покриття проти відблисків, щоб допомогти покращити видимість у яскравих кімнатах, а додаток Smart Calibration надає вам майже повний контроль над тим, як відображаються зображення. Існує навіть вбудований синій світловий фільтр, який допомагає зменшити напругу очей, що корисно під час ігрових сеансів марафону.

найкращих, ігрових, телевізорів, 2022

Завдяки підтримці Dolby Atmos, а також звукову технологію відстеження об’єктів Samsung, ви отримаєте віртуальний об’ємний звук, який не тільки заповнює всю кімнату, але й слідує за екранною дією для більш зануреного досвіду. Спеціальний ігровий режим автоматично знижує вхідне відставання, а також активує технологію AMD Freesync Premium Pro VRR, щоб запобігти розриву екрана та заїкання.

І якщо ви опинитесь з особливо жорстким начальником або криптовалютною головолом.

найкращих, ігрових, телевізорів, 2022

Ви навіть можете здійснити відеодзвінки з вашим Samsung QN90B, якщо підключити веб-камеру, сумісний з Google. Це, поряд із функцією Multi View, ви можете перетворити телевізор у Ultimate Gaming Hub, спілкуватися з друзями та товаришами по команді, поки ви граєте.

Источник

Image:www.zdnet.com