Главная Новини Термін служби акумулятора все ще проблема для користувачів iPhone майже через два тижні після встановлення iOS 16

Термін служби акумулятора все ще проблема для користувачів iPhone майже через два тижні після встановлення iOS 16

Важко уявити, щоб кожен, хто має iPhone 12 Pro Max або iPhone 13 Pro Max, скаржиться на час роботи акумулятора. Чорт, навіть iPhone 11 Pro Max проведе вас щонайменше цілий день за один заряд. Але згідно з деякими підписниками, які публікують на платформі, деякі користувачі iPhone помічають випадання у своєму часі акумулятора з моменту виходу iOS 16.

Наприклад, на Алісі Арндт (@teachrrcoach) звучав так, ніби вона розмовляла від імені багатьох користувачів iPhone, коли вона твітувала: «Причина, яку я придбала Pro Max, була через час роботи акумулятора, все, що змінилося після оновлення iOS 16!»Ще один користувач з іменем користувача @Declanfom пояснює, наскільки поганий час роботи акумулятора погіршувався на його iPhone. Він твітує: «Зробив з 3 днів використання, перш ніж потрібно підключити. до 5 до 7 годин на день до потреби поповнення! Grrrr!Що

Користувачі iPhone відзначають зменшення часу акумулятора з моменту встановлення iOS 16

Redditor з iPhone 13 Pro Max помітив скорочення часу його акумулятора з моменту встановлення iOS 16. ASSISFUTURE8625 Опубліковано: «Моя стік акумулятора надзвичайно більше, ніж я зазвичай мав. Я працюю в офісі і не використовую свої 13 вечора так сильно протягом дня, нічого в моїй поведінці нічого не змінилося. На iOS 15 я в основному прийшов додому з 85%. 90% залишилися. З ios 16 його між 65%. 75%. Це, на мою думку, досить багато, коли майже не використовує мій телефон.Що

служби, акумулятора, проблема, користувачів, iphone

Він додає: «Я просто перевіряю веб.сайт новин та пошту у своїй перерві та кілька хвилин Instagram. Але не більше півгодини до години максимум. Робота. це не час для телефонів під час роботи. Якби це було лише 5% різниці, це було б нормально, але це майже 20%, тоді як немає зайвої користі, ніж зазвичай.Що

Купіть Apple iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Apple iPhone 14 Pro

IPhone 14 Pro доступний для замовлення в ATT із заощадженням до 1000 під час підписання нового контракту та торгівлі придатним пристроєм.

Apple iPhone 14 Pro

Отримайте iPhone 14 Pro безкоштовно з Verizon. Пропозиція вимагає торговельного та плану розстрочки. Отримайте 200 подарункову карту, якщо перемикаєте лінію. Збережіть 120, якщо ви купуєте разом із придатним смарт.годинником.

Apple iPhone 14 Pro Max

Iphone 14 Pro Max також доступний для замовлення в ATT з планом перевізника та заощадженням до 1000 при торгівлі придатним пристроєм.

Apple iPhone 14 Pro Max

Ви можете отримати iPhone 14 Pro Max за 99.99 з Verizon теж. Просто торгуйте придатним пристроєм та отримайте план розстрочки. Отримайте 200 подарункову карту, якщо перемикаєте лінію. Збережіть 120, якщо ви купуєте разом із придатним смарт.годинником.

Ще один користувач Reddit каже, комфортний-ключ-71 каже: «Акумулятор на 13 Pro Max стоків, як божевільний. Він перейшов від 11-12 годин SOT лише до 7 годин, і воно відстає, як пекло, коли я роблю FaceTime або Pip, він просто відстає взагалі. Я знаю, що потрібно кілька днів, щоб телефон знову був нормальним, але вже минуло майже тиждень. Я замислююся над тим, щоб повернутися до 15.7, але мені може знадобитися деякі думки спочатку.Що

IOS 16.0.2 Оновлення не винищало жодної помилки, яка вплине на акумулятор на моделях iPhone 13 та старше

Тепер, якщо бути справедливим, очікується невелика падіння ресурсу акумулятора, коли вперше оновлюється до нової збірки ОС, оскільки телефон робить речі на задньому плані, щоб переконатися, що він буде безперебійно працювати з новою збіркою ОС. І це ще більше випадків після великого оновлення, наприклад, те, що було скинуто з iOS 16. Однак пройшло майже два тижні, і будь.які коригування, внесені на задньому плані.

Звичайно, є ті, хто каже, що Apple навмисно збільшує злив акумулятора, щоб отримати більше користувачів iPhone для оновлення до нової серії iPhone 14. Ми не віримо в це ні на хвилину, але ми повинні зазначити, що Apple випустила iOS 16.0.2, що виправило кілька помилок, включаючи цю дивну проблему, яка спричинила тремтіння і шліфування моделей iPhone 14 Pro під час запису відео за допомогою сторонніх додатків.

Ви можете зауважити, що iOS 16.0.2 Оновлення не включало жодних виправлень для акумулятора на будь.яких моделях iPhone. Але якщо ця проблема триватиме, ми не зможемо звинуватити це в оновленні до iOS 16, і ми можемо побачити тиск на Apple, щоб виправити все, що спричиняє стік акумулятора на iPhone. Ми будемо тримати вуха на землю, і якщо ми почуємо щось про оновлення, щоб виправити акумулятор, ми повідомимо вас і оновимо цю історію.

Источник

Image:www.phonearena.com

Поиск по меткам: