Главная Новини Sennheiser Momentum 4 бездротовий огляд Відмінна якість звуку та бездоганний час акумулятора

Sennheiser Momentum 4 бездротовий огляд Відмінна якість звуку та бездоганний час акумулятора

Якщо ви шукаєте нову пару навушників, ви, безсумнівно, натрапите на Sennheiser. Компанія шанується своєю якістю і є однією з найкращих собак, яка, як правило, протистоїть подібних до Sony та Bose. Флагманські навушники для споживчого класу Sennheiser, серія імпульсу-це ті, які були відомі своєю чудовою якістю звуку та унікальним дизайном. Тепер бездротові навушники Sennheiser Momentum 4 є тут, і вони упаковують фантастичний удар проти конкуренції.

Бездротові навушники Sennheiser Momentum 4 мають кілька хитрощів, які допомагають їм виділитися з змагань, але вони роблять одне дуже добре, і це аудіо. Додаток Smantheiser Smart Control ніде не настільки заповнений функціями, як додаток Sony’s Connect Connect, і список додаткових функцій навіть на аркуші специфікацій також коротший, ніж те, що пропонують конкуренти, також пропонують.

sennheiser, momentum, бездротовий, огляд, звук, бездоганний

Якщо чесно, найгірший пониження, коли мова йде про ці навушники. це те, що вони вбивають класичний вигляд навушників імпульсу. Раніше навушники імпульсу мали метал, що веде до чашки, що допомогло їм виділитися. Тепер вони виглядають на кшталт навушників Sony WH-1000XM5-повна загально-пластична збірка з великою кількістю прокладок на пов’язці та чашках. У них чудова якість збірки, але це помітна зміна, яка робить їх менше.

Коротше кажучи, бездротові навушники Sennheiser Momentum 4. це пара навушників, на які ви можете покластися, щоб мати якісне аудіо, і якщо це ваша прерогатива, то ви не можете помилитися з вибором цього. Вони звучать чудово, мають справді довгий час роботи акумулятора (до 60 годин!), мають потужне скасування шуму, і їх зручно носити протягом тривалого часу. Якщо ви не хочете тонни функцій або дійсно дбаєте про знаковий вигляд, ви не можете помилитися з їх вибору.

Sennheiser Momentum 4 Wireless

    Бездротовий зв’язок Sennheiser Momentum 4. це відмінна пара навушників з дивовижною якістю звуку, хорошою АНК та до 60 годин роботи акумулятора.

sennheiser, momentum, бездротовий, огляд, звук, бездоганний

Sennheiser Momentum 4 Wireless: Технічні характеристики та в коробці

Що ви отримуєте всередині коробки:

  • Sennheiser Momentum 4 Wireless
  • Нести справи
  • Розпліттер для гнізда для навушників для літаків
  • 2.5 мм до 3.5 мм кабель Aux
  • USB-A до кабелю USB-C

Про цей огляд: Sennheiser надіслав мені Sennheiser Momentum 4 на огляд 13 серпня 2022 року. Перша пара, яку я отримала.

Sennheiser Momentum 4 Wireless: Design Comfort

sennheiser, momentum, бездротовий, огляд, звук, бездоганний

Бездротові навушники Sennheiser Momentum 4 означають досить великий відхід від вигляду імпульсу Sennheiser, який ми дізналися і любимо протягом багатьох років. Порівняйте ці навушники з будь.якими попередніми навушниками імпульсу, і ви побачите велику різницю. Для чого це варто, це не обов’язково погано, але це зміна, яка вже мала тону шанувальників компанії, що занурюються на ці навушники. Моя найбільша критика полягає в тому, що вони не складаються закритими, як попередні навушники Sennheiser або попередні навушники Sony.

Якщо ви не дизайнерський сноб (і я не можу насправді сказати, що я є), то ви не знайдете багато чого скаржитися, коли мова йде про ці навушники. Немає величезної кількості затискачів, що робить їх комфортними протягом тривалих періодів часу, хоча може змусити їх трохи вільно, якщо ви багато рухаєтесь головою. Вони були добре, працюючи або їздити на велосипеді, але це не означає, що щось більш інтенсивне не спричинить проблем.

sennheiser, momentum, бездротовий, огляд, звук, бездоганний

Бездротовий зв’язок Sennheiser Momentum 4 зручно носити протягом тривалого періоду часу

М’які подушні вушні прокладки досить великі і товсті, і я думаю, що якщо вам не сподобається, ви зможете перейти на щось комфортне через сторонніх продавців-я виявив, що вони зробили мої вуха досить теплими. Зовнішні чашки можуть повністю крутитися в кожному напрямку для повної гнучкості та комфорту, і вони також зручні для носіння на шиї, коли не слухають музику. Вухові чашки такі ж великі, як і вони, це означає, що для дотичних елементів є багато місця. Найбільша критика, яку я маю, полягає в тому, що оскільки вони повністю поворотуються, я не можу просто легко сказати, що ліва вушна, а це правильне, коли я їх підбираю. Мені зазвичай потрібно перевірити.

В цілому, це не найбільш унікальний дизайн, але це, безумовно, практично. Вони почуваються добре, вони все ще добре виглядають (просто не такі знакові, як раніше), і їм зручно носити протягом тривалого періоду часу. Звичайно, навушники можуть бути модною частиною, але також більшість людей, мабуть, не купують навушники лише через те, як вони виглядають. Якщо ви в категорії купівлі навушників для їх дизайну, то там є багато кращих варіантів.

Sennheiser Momentum 4 Wireless: Звукове скасування шуму

Якість звуку пари навушників, мабуть, є найважливішою частиною всього випробування, і я думаю, що це також те, про що дбає більшість людей. На щастя, ці навушники звучать неймовірно, і я був дуже вражений ясністю аудіо. Я переглянув ці навушники, в першу чергу слухаючи цей список відтворення, і я буду посилатися.

sennheiser, momentum, бездротовий, огляд, звук, бездоганний

Для початку, такі пісні, як відомі пророки (зірки). це фантастична пісня, яка може продемонструвати динамічний діапазон цих навушників. Вони не тільки можуть впоратися з какофонією звуку в кінці доріжки, вони прекрасно відтворюють бас-гітару та накопичення фортепіано, що веде до неї. У деяких частинах пісні, зокрема, я помітив дивне тріск у правій вушці. Це також було помітно в інших піснях, хоча не існує на новій пари, яку мені надіслав Sennheiser. Для інших композицій, як-от літературного розуму спринтів, ці навушники можуть не відставати від швидкого затоплення шуму, не зависаючи звуку.

Источник

Image:www.xda-developers.com