Главная Новини Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 14 Pro Max.

Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 14 Pro Max.

2022 рік був дуже захоплюючим роком для любителів технологій. Цього року було випущено багато побутової електроніки. Представляючи багато нових технологій, нових дизайнів та нових функцій програмного забезпечення. Як це зараз, попит на побутову електроніку, як смартфони, продовжує зростати. Через це кожен виробник робить все можливе, щоб бути на вершині решти.

Вже кілька років битва за перше місце завжди була між Samsung та Apple. Ось де протягується верхня лінія бою. Так, Huawei майже потрапив між ними, але через санкції їм довелося покинути поле бою.

Тепер давайте швидко увійдемо в головне. Це має бути дуже цікаво, тому просто прочитайте. Перш за все, почнемо з причин, чому ми використовуємо мобільні телефони. На відміну від декількох років тому, тепер мобільні телефони виходять за рамки просто дзвінків та надсилання текстових повідомлень.

Зараз так багато речей, які ви можете зробити з мобільними телефонами. Я не буду переживати сутичку переліку всього, що ви можете зробити зі своїми смартфонами. Можливо, ви, можливо, вже знаєте більшість із них.

Чому ви купуєте смартфон?

Питання, чому люди купують смартфони, завжди було найважливішим факторами, які люди розглядають, перш ніж приймати рішення про придбання смартфона. З іншого боку, виробники смартфонів багато знають про це питання. Тож вони будують телефони, щоб якомога більше виконувати кожну мету.

Простіше кажучи, всі смартфони потрапили до вершини майже кожної функції, яку повинен мати смартфон. Тож питання полягає не в тому, який смартфон робить що. Справжнє питання полягає в тому, що смартфон робить це краще. Це те, що призвело до багатьох порівнянь між смартфонами по всьому місці. Таке питання є головною причиною цієї статті.

Немає сумнівів, що Samsung S22 Ultra та iPhone 14 Pro Max. найкращі наддержави 2022 року. З точки зору популярності, дизайну побудови, якість складання, продуктивність камери, над усіма продуктивністю пристрою, просто назвіть його. Ці два пристрої повністю упаковані, щоб дати вам найкращий загальний досвід користувачів.

Але який із двох робить це краще? Хто з них полегшує ваше життя? Хто з них дає вам більше варіантів на вибір? Це те, про що йдеться у користувачі. І саме тут Samsung перевершує Apple. Я піду вперед і дам вам п’ять вагомих причин, чому Samsung Galaxy S22 Ultra має верх над iPhone 14 Pro Max.

Швидкість зарядки (Samsung vs iPhone):

Технологія справді швидко зростала, і вона все ще швидко зростає. Так повинна ваша швидкість зарядки. У цьому секторі Samsung Galaxy S22 Ultra повністю піддається iPhone 14 Pro Max, завдяки його можливостям зарядки 45 Вт проти 27 Вт iPhone 14 Pro Max.

У тесті зарядки, проведеному індійським YouTuber, iPhone 14 Pro Max відбив Samsung S22 Ultra на 31 хвилину. Samsung заряджався від 0 до 100 протягом 1 години 17 хвилин. З іншого боку. Це майже 2 години часу зарядки.

Сканер відбитків пальців (Samsung vs iPhone):

З тих пір, як Apple вийшла на повний екран, сканери відбитків пальців або скажімо, що Touch Id дійсно став проблемою для iPhone. У 2021 році була підказка, що серія iPhone 13 надходила під сканером відбитків пальців, як і інші телефони Android. Але Apple довелося скасувати цю функцію через технічні проблеми. Всі ми думали, що на цьому час серії iPhone 14 обов’язково представить сканер відбитків пальців. Але ось ми, iPhone все ще не вистачає цієї важливої ​​особливості. Тим часом, Galaxy S22 Ultra має ще кращий і швидший ультразвуковий під час сканера відбитків пальців.

Багатозадачність (Samsung vs iPhone):

samsung, galaxy, ultra, iphone

Що стосується багатозадачної функції, Samsung проводить шлях вперед милі. Насправді iPhone взагалі не має жодної багатозадачної функції, і я вважаю це неймовірним. На Ultra Samsung S22 у вас може бути плаваючий віджет, прихований на бік. Просто проведіть проведіть збоку, щоб показати це та запустити будь.яку програму, яку ви хочете. Додаток відкриється у меншому вікні над додатком, який ви вже відкрили.

Щоб зробити життя ще простішим, у Ultra S22 є функція під назвою Split En «. Це дозволяє одночасно запускати два окремі програми на екрані. Одна програма в верхній половині екрана, а інша на нижній половині екрана, що працює одночасно. Ось як має виглядати багатозадачність. На жаль, ви не отримуєте насолоджуватися цією функцією, якщо ви користувач Apple. Можливо, вам доведеться почекати трохи довше (тобто, якщо Apple коли.небудь принесе його до iOS).

Налаштування інтеейсу (Samsung vs iPhone):

samsung, galaxy, ultra, iphone

Нещодавно Apple випустила iOS 16, яка поставилася з деякими крутими функціями налаштування. Після налаштування iPhone ваші шпалери виглядають дуже крутими, поки ви не розблокуєте телефон. (Ласкаво просимо до того ж старого вигляду).

На Samsung налаштування знаходиться на зовсім іншому рівні. Samsung має додаток під назвою «Samsung Good Lock». Це додаток, розроблений Samsung Inc, який ви можете завантажити з магазину Galaxy, якщо він не попередньо встановлений на вашому пристрої. Цей додаток не просто допомагає вам налаштувати шпалери, він також допомагає вам налаштувати кожен інший куточок вашого телефону, щоб відповідати вашому стилю.

Samsung Galaxy S22 Ultra дає вам можливість стати начальником власного телефону. Якщо вам нудьгує з інтеейсом, ви завжди можете змінити його на щось, що відповідає вашому настрою.

Зворотна бездротова зарядка (Samsung vs iPhone):

samsung, galaxy, ultra, iphone

Телефони Samsung мали цю функцію з 2019 року з серії Galaxy S10. Незважаючи на те, що ця функція була вперше представлена ​​Huawei в серії Mate 20, Samsung підняв його та використав у S10. Не тільки Samsung, багато інших виробників почали його використовувати. Це залишає мене цікавим, чого чекає Apple. Це дуже корисна функція, особливо коли ваші носіння не вистачає сили, поки ви трапляєте в місті. Все, що вам потрібно зробити. це розмістити пристрій з підтримкою бездротової зарядки за телефоном, щоб заряджати його.

На даний момент, Apple було розумно, щоб мати бездротову зарядку в моделях iPhone 14 або, принаймні, на моделях. Але ні, жодна з нових моделей iPhone не постачалася із зворотною бездротовою зарядкою.

Існує навіть для Samsung Galaxy S22 Ultra над iPhone 14 Pro Max

Цей список може навіть піти далі, ніж лише п’ять. Але це основні функції, з якими може похвалитися Samsung S22 Ultra, коли мова йде про порівняння його з iPhone 14 Pro Max. Зауважте, такі як стіл Samsung навіть не був вказаний. Ця функція дозволяє підключити телефон Samsung до зовнішнього монітора та працювати на телефоні, як і комп’ютер. Samsung Galaxy S22 Ultra також постачається з S-Pen, що робить роботу над файлами документів на вашому смартфоні набагато простіше.

Не зрозумійте мене, iPhone 14 Pro Max. це чудовий пристрій, з вершиною флагманських функцій діапазону. Але порівнюючи його поруч із Samsung S22 Ultra з точки зору продуктивності, налаштування та зручності використання, Samsung легко перемагає iPhone з досить великим запасом.

Источник

Image:www.gizchina.com