Главная Новини PlayStation 5 Refresh може похвалитися новим 6 нм Amd Oberon Plus Soc

PlayStation 5 Refresh може похвалитися новим 6 нм Amd Oberon Plus Soc

PlayStation 5 Refresh може похвалитися новим 6 нм Amd Oberon Plus Soc

Sony оновив свою консоль PlayStation 5 близько місяця тому. Ентузіасти з ігрових технологій розкрили потроху, основні зміни, здійснені з консолями CFI-1202 у Інтернеті та соціальних медіа. Критична різниця, яка спричинила нову компактну систему охолодження та легша збірка. це блискучий процесор Oberon Plus Sony всередині оновлених консолей.

Перші два зміни Sony PlayStation 5 використовували той самий напів-одиничний процесор AMD. Тоді те, що ми в світі ПК описали б як «APU» у PS5, було названо Обероном і виготовляли в процесі N7 TSMC N7. Згідно з доповіддю Angstronomics, резервним копією оновлених зображень порівняння APU, новий Oberon Plus присутній у моделях CFI-1202, масово виробляючись TSMC у процесі N6. Легко виявити відмінності в пакетах чіпів, і джерело підраховує, що новий процесор має розмір штампу нижче 260 мм^2. Досить скорочення приблизно з 300 мм^2 для Оберона.

playstation, refresh, може, похвалитися

Новий Oberon Plus приносить практичні переваги моделям PS5 CFI-1202 з його зменшенням. Офіційно (відкривається на вкладці Нова). N6 «TSMC N6» забезпечує 18% більш високу логічну щільність за процес N7 «, а також повністю відповідає правилам проектування, сумісним із раніше виробленими мікросхемами N7 для більш прямолінійної міграції. Однак, пов’язаний прес.реліз TSMC не згадується про деякі пов’язані з цим переваги переходу від N7 до N6; Як і менший штамп, процесор може побачити менший енергоспоживання з кращими термалами. Особливо вірно, де дизайнер чіпів не повторно переробляє інші аспекти мікросхеми, як його тактова швидкість. Цей аспект CFI-1202 був частиною відео про сльози раніше у вересні. Переглянутий PS5, як повідомляється, використовував на 10% менше потужності для того ж ігрового досвіду в цьому відео. Ми також бачили, що ревізія 2022 року мала більше зменшення крутості системної силі та загальної ваги системи, що знижує матеріали Sony (BOM).

На відміну від багатьох виробників пристроїв, які подали б шквал вдосконалень дизайну поряд із замовленням нової партії N6 SOC, консольна промисловість є властивою тому. Тож Sony була щаслива, що зменшення штампу дозволила йому зменшити своє бом. Дійсно, заощадження потужності на 10%, коли ігри. це не користь, яку вони будуть рекламувати, але все.таки вітається. Нарешті, добре знати, що консолі Sony PS5 не втрачали до 600 г маси протягом останніх двох поколінь до будь.якої реальної шкоди системі (але деякі кажуть, що перегляд 2021 року пробіг трохи гарячіше, ніж оригінал).

playstation, refresh, може, похвалитися

Нарешті, Angstronomics також зауважує, що PS5 є першим із великих трьох консолей, що отримують 6-н-мікросхему, і що Sony отримує майже на 50% більше мікросхем PS5 на вафлі, ніж Microsoft з процесорами Xbox Series X Series X. Незважаючи на це, Sony, з дешевшим законопроектом про кремнію та новим нижчим Bom, нещодавно підштовхував походи ціни по всьому світу (за винятком U U.S.).

Источник

playstation, refresh, може, похвалитися

Image:www.tomshardware.com