Главная Новини Перероблений iPhone 15 Ultra з більшими змінами, що очікується в наступному році

Перероблений iPhone 15 Ultra з більшими змінами, що очікується в наступному році

Тепер, коли запуск iPhone 14 стоїть за нами, настав час приділити більше уваги чуткам iPhone 15, а за новим звітом, моделі Apple 2023, або принаймні варіанти премії, будуть значною мірою оновлені.

Марк Гурман Блумберга повернувся сьогодні з іншим виданням свого щотижневого бюлетеня. Він зазначає, що Apple вносить помітні зміни у свої телефони кожні три роки, і, таким чином, може не мати сенсу для власників iPhone 12 Pro та 13 Pro, щоб перейти на iPhone 14 Pro.

IPhone 14 Pro і Pro Max підкріплені чіпом A16 Bionic, який базується на процесі 4NM, який не є повною ітерації 5.нм техніки, яка використовувалася для A15. Ще одна ключова зміна обладнання. це нова основна камера 48 Мп.

перероблений, iphone, ultra, змінами, наступному

Іншими функціями головного господарства є динамічний острівний інтеейс, побудований навколо вирізів, які замінюють виїмку, завжди вмикання для відображення швидкої інформації, коли пристрої заблоковані, та функція супутникового підключення.

Отже, незважаючи на те, що iPhone 14 Pro-це добре закруглений телефон і серед найкращих смартфонів 2022 року, це не так велике оновлення.

перероблений, iphone, ultra, змінами, наступному

Нова назва, щоб відобразити більші зміни

Марк вважає, що в наступному році відбудуться більші зміни. Ми вже чули чутки про те, що наступного року буде більша диференціація між моделями високого класу, і Apple, очевидно, влаштувалася на ультра-назву для найбільш преміум-моделі, тобто назва Pro Max буде скинута.

Марк не торкається змін, які ми можемо очікувати, і лише згадує, що наступні iPhone можуть перейти до USB-C, хоча мій колега Мартін Філіпов не вважає таким.

По чутках, преміум.моделі наступного року приймає об’єктив Periscope для більш тривалого масштабування. Можливо також, що лише iPhone 15 Ultra отримає об’єктив Periscope.

Раніше ви Leaksapplepro випирала, що Ultra може запропонувати 8.тик відеозаписів і що він може бути цінніше, ніж iPhone 14 Pro Max. IPhone 15 Ultra також може тривати на три.чотири години довше, ніж iPhone 14 Pro Max.

перероблений, iphone, ultra, змінами, наступному

Також велика ймовірність того, що iPhone 15 Ultra та iPhone 15 Pro буде працювати від A17, який, ймовірно, буде базуватися на 3 ННМ підсилювати.

Спекулявно кажучи, можливо, що дизайн змінюється, такі як титанова збірка, кругові кнопки та видалення удару камери, які, як ходили чутки для iPhone 14, насправді були для iPhone 15 Ultra.

Що стосується звичайних моделей, вони, мабуть, матимуть A16 Bionic під капотом, і хоча, за чутками.

Источник

Image:www.phonearena.com

Поиск по меткам: