Главная Новини Ось як поєднати свій Nintendo Switch Joy-Cons на ваш iPhone на iOS 16

Ось як поєднати свій Nintendo Switch Joy-Cons на ваш iPhone на iOS 16

Ви змогли поєднати сторонніх контролерів з Sony та Microsoft з iPhone та iPad вже кілька років; З випуском iOS 16 ви можете з’єднати свої контролери Joy-Con (і перемикати контролер Pro!), теж. З включенням Joy-Cons, iPhone зараз підтримують усіх контролерів з Sony, Microsoft та останнього раунду ігрових консолей Nintendo, повідомляє Apple. Підтримка сполучення Joy-Cons на iPad надходить пізніше, коли iPados 16 стане доступним.

Поєднавши контролер, ви можете грати в такі ігри на кшталт «NBA 2K», «Call of Duty», і вибрати сумісні з контролером назви на Apple Arcade, не використовуючи елементи керування сенсорним екраном, що може бути складним на невеликих екранах iPhone. Контролери Joy-Con трохи складніші, ніж контролери PlayStation та Xbox, однак, що кожен Joy-Con транслює власний сигнал Bluetooth на ваш iPhone. На щастя, це не ускладнює процес налаштування, хоча це може зайняти додаткову хвилину.дві.

свій, nintendo, switch, joy-cons, iphone

Як поєднати Nintendo Switch Joy-Cons з iPhone

Процес сполучення контролерів Joy-Con з iPhone не набагато інший, ніж метод, що використовується з іншими контролерами, як пояснив Apple у документі підтримки. Ось що вам потрібно зробити, щоб поєднати свої контролери Joy-Con:

свій, nintendo, switch, joy-cons, iphone
  • Переконайтесь, що ваш iPhone оновлений і працює на iOS 16 або новішої версії.
  • На своєму iPhone, зверніться до налаштувань Bluetooth.
  • На одному з контролерів Joy-Con знайдіть кругову кнопку, розташовану між кнопками бампера на бічній рейці, і натисніть її приблизно на 5 секунд
  • У меню Bluetooth iPhone контролер з’явиться в іншому розділі пристроїв. Запис повинен вказувати, чи це лівий або правий контролер Joy-Con.
  • Торкніться Joy-Con у меню Bluetooth, щоб поєднати його з вашим iPhone.
  • Повторіть ці кроки, щоб поєднати інший контролер Joy-Con.
свій, nintendo, switch, joy-cons, iphone

Контролери Joy-Con унікальні тим, що вони технічно два різні контролери. Як вказує Nintendo у своєму документі підтримки, програмне забезпечення Nintendo Switch поєднує два контролери Joy-Con разом. Apple додала подібну реалізацію до iOS 16, так що якщо ви з’єднаєте дві радості, iOS побачать їх як єдиного контролера. Звичайно, якщо ви вирішите, ви можете поєднати лише одного контролера та використовувати його як окремий геймпад.

Як налаштувати контролери Joy-Con на iOS 16

Після того, як ви поєднаєте контролери з iPhone, у вас буде можливість налаштувати їх на основі гри. Ви можете по суті змінити те, що буде робити кожна кнопка обличчя, і включити відгуки про хаптичні, зйомки скріншотів або захоплення відеокліпів, згідно з Apple. Це може бути особливо корисно, якщо ігри мають елементи управління, відображені для різних контролерів. Наприклад, кнопки A/B можуть бути змінені в грі, оскільки вона була розроблена з урахуванням контролера PlayStation. Крім того, ви можете просто захотіти змінити кілька елементів керування, оскільки це має для вас сенс.

Щоб налаштувати контролери на iPhone Runnings iOS 16 або новіші, перейдіть до налаштувань Загальний контролер гри та торкніться назви вашого контролера. Звідти торкніться налаштування контролера та виберіть, в яку гру ви хочете налаштувати елементи керування. Це дуже потужна особливість, схожа на те, що можливо для геймерів ПК, як на традиційних ігрових консолях, ви отримуєте дуже мало або взагалі не налаштовано. Це величезна виграш не тільки для тих, хто хоче змінити одну.дві кнопки навколо, але й для доступності.

свій, nintendo, switch, joy-cons, iphone

Источник

Image:www.slashgear.com