Главная Новини Огляд динаміків Bluetooth Tribit Stormbox

Огляд динаміків Bluetooth Tribit Stormbox

Огляд. Протягом останніх кількох років я був частиною команди Gadgeteer, мені вдалося перевірити та переглянути кілька портативних динаміків Bluetooth різного розміру, потужності, функцій та якості звуку. Як правило, всі оратори, які я розглянув, були пристойними з деякими перевершеннями інших у відповідних категоріях якості звуку та особливостей. Я деякий час не звертав уваги на жодних нових моделей, але я стрибнув на можливість перевірити цей портативний динамік Bluetooth Tribit Stormbox Bluetooth. У мене була думка, що я буду задоволений. Давайте подивимось, чи я мав рацію.

Що це?

Портативний динамік Tribit Stormbox-це водонепроникний динамік Bluetooth 90 Вт IPX7 з світлодіодними світильниками, вбудованим банком живлення, Bluetooth 5.3, TWS, Custom EQ, 30H Playtime та XBass.

Що в коробці

огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox

1 x Tribit Stormbox BLAST ПОРТАЛЬНИЙ БЛУЕТОТОВИЙ ДИСПОРАК 1 X CARGEGing Cable 1 X користувач Мануель

Дизайн та особливості

Особливості

  • Тряка, що струшував тілом Xbass: забезпечення спотворення, насиченого та збалансованого звуку, Tribit Stormbox Blast-це потужний портативний динамік 90 Вт, який вам потрібен; Натисніть на Xbas.
  • Неймовірний 30.годинний ігровий час: завдяки технології RunStretch Tribit, цей бездротовий динамік може забезпечити 30 годин динамічного звуку; Будь то сімейний барбекю чи кемпінг. день чи ніч з вибухом Tribit Stormbox.
  • 32 світлодіодні світильники синхронізуються з ударами: Blast Tribit Stormbox. це більше, ніж портативний динамік, це шоу; Покріпте руки і перемістіть своє тіло на кожен ритм вашої музики цим гучним стерео динаміка.
  • Bluetooth 5.3 Налаштування режимів EQ: Розширений Bluetooth 5.3 технологія забезпечує до 150 футів музичного з’єднання; За допомогою програми Tribit ви можете налаштувати звук, не перериваючи свою музику;
  • Водонепроникний динамік IPX7 з функцією PowerBank: зовнішній водонепроникний динамік дає вам свободу вечірки від басейну до сяючого моря і скрізь між ними; Не хвилюйтеся за мертву батарею, бездротовий динамік Bluetooth може стягувати розумні пристрої як банк живлення.

Технічні характеристики Вихідна потужність: 90 Вт Час відтворення: 30 годин Час зарядки: 4.5 годин Bluetooth: 5.3 Водонепроникна: IPX7 бездротова відстань: 164 футів (30 м) Розміри (H x W x d): 16in x 6.4 дюйм х 8.9.дюймова ємність акумулятора: 71.28Wh (10.8В/6600 мАг) Вага: 11.6 фунтів

Портативний динамік Bluetooth Tribit Stormbox побудований з ABS/пластику і дуже суцільний. У ньому є ручка з логотипом, м’які сенсорні кнопки на вершині, 2 динаміки під решіткою спереду, динамік з кожної сторони та світлодіодні світильники навколо передніх динаміків і з боків. На задній частині є порти з гумовою кришкою для підтримки гідроізоляції. На дні є гумові ноги.

огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox
огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox
огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox
огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox
огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox
огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox

Виконання

Перше, що я зробив з коробки. це зарядити портативний динамік Bluetooth Tribit Stormbox Bluetooth. Світлодіод помаранчевий, коли динаміка заряджається з вимкненою потужністю.

огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox

Після зарядки я ввімкнув його, і кнопки освітлені. Індикатор Bluetooth спалахує, поки не буде здійснено з’єднання. Xbass можна увімкнути/вимкнути.

огляд, дина, bluetooth, tribit, stormbox

Є додаток Tribit, який можна використовувати для налаштування звуку та вогнів. Ось кілька скріншоти з програми:

Ось портативний динамік Bluetooth Tribit Stormbox Bluetooth в дії:

Що я б змінив

Остаточні думки

Портативний динамік Bluetooth Tribit Stormbox. це справді вибух. Він добре побудований. Звучить чудово, має цей приємний додаток для набору власних уподобань і забезпечує багато сили для найбільш релевантних типів використання. ІМХО, це приємна угода, особливо за ціною та порівняно з подібними доповідачами на ринку.

Ціна: 169.99 Де придбати: Джерело Amazon: Зразок цього огляду надав Tribit.

Источник

Image:the-gadgeteer.com