Главная Новини Нові моделі M2 MAC та iPad Pro можуть не отримати жовтневої події

Нові моделі M2 MAC та iPad Pro можуть не отримати жовтневої події

Подія запуску Apple на початку цього місяця вже була досить складена, представивши чотири нові iPhone, тріо смарт.годинників та флагманську пару бездротових навушників. Сильно чутки iPad Pro Refresh було безпрацюючим, і ми також не отримали жодних Mac, але, схоже, Apple не робиться з новими апаратними розкриттями за рік. Насправді, компанія, здається, готує досить складену лінійку машин, що працюють від кремнію серії M2.

моделі, ipad, можуть, отримати, жовтневої

За словами Bloomberg, Apple, як очікується, запустить щонайменше чотири нові Macs, iPad Pro наступного покоління та оновлення Apple TV, що працює на чіпі A14, і упаковка більше оперативної пам’яті всередині. Цікаво, що вищезгадані пристрої можуть не бути представлені за допомогою вигадливої ​​попередньо записаної події, як FAR OUT IPhone Fest кілька тижнів тому.

Натомість, Apple, за чутками, представляє ці гаджети, просто надсилаючи прес.релізи та оновивши нові продукти безпосередньо на веб.сайті бренду. На столі може бути інструктаж із закритими дверима з невеликою групою журналістів, але про передбачувані плани Apple в цей момент не багато чого відомо. Попередні чутки передбачили, що Apple може підняти обкладинки від свіжого обладнання Mac в якийсь момент у жовтні.

Що в лінійці Mac та iPad?

Починаючи з комп’ютерів, Mac Mic Mini, що працює на M1, отримає наступника, який буде доступний у двох варіантах. Як повідомляється, початковий рівень отримає ту саму мікросхему M2, яка встановлена ​​всередині Air 2022 MacBook, тоді. По чутках, Apple також запускає оновлені моделі 14-дюймових та 16-дюймових ноутбуків MacBook Pro. Ці дві машини нібито будуть запропоновані в конфігураціях M2 Pro та M2 максимум M2. Дизайн, ймовірно, залишиться таким же, як і їх попередники, але про будь.які інші можливі оновлення відомо не так багато.

моделі, ipad, можуть, отримати, жовтневої

Помітно, як повідомляється, планшети iPad Pro наступного покоління все ще на шляху до дебюту 2023 року, хоча Гурман вважає, що вони будуть розкриті до кінця цього року. Поточний покоління iPad Pro з чіпом M1 був на полиці майже 18 місяців, і в цей момент оновлення, здається, майже прострочене. Чутки припускають, що Apple цього року додасть підтримку бездротової зарядки до своїх флагманських планшетів. Скляний дизайн задньої частини очікувалося протягом деякого часу, але поки що ми не натрапили на жодних бетонних витоків. Чіп M2 запустить речі під капотом, і для периферійного підключення також може бути введено новий 4-контактний роз’єм. На жаль, Apple знову може зберегти міні-дисплей ексклюзивним для 12.9-дюймова модель, в той час як 11-дюймова версія буде обмежена РК-панеллю зі швидкістю оновлення 120 Гц.

моделі, ipad, можуть, отримати, жовтневої

Источник

Image:www.slashgear.com