Главная Новини Найкращі сумки MacBook Pro

Найкращі сумки MacBook Pro

MacBooks. це дорогі інвестиції, тому, природно, ви повинні отримати сумку, щоб безпечно перенести своє. Незалежно від того, чи ви їдете на роботу чи ви студент, вам захочеться сумний, водостійкий і досить просторий, щоб відповідати MacBook та його аксесуарам. Ось кілька найкращих сумки MacBook Pro, які ви можете придбати, щоб зберегти свій комп’ютер у безпеці від елементів.

найкращі, сумка, macbook

найкращі, сумка, macbook

найкращі, сумка, macbook

найкращі, сумка, macbook

найкращі, сумка, macbook

Рюкзак Timbuk 2 Authority

Найкраща сумка в цілому

  • Виготовлений з перероблених матеріалів
  • Повітряна сітка зберігає спину прохолодною, коли ви її носите
  • Тонни зберігання
  • Трохи дорогий

Чому ви повинні купувати це: це просторий, довговічний та екологічний рюкзак.

Кому це: хто шукає преміум.рюкзака, щоб носити що.небудь і все довгий час.

Чому ми вибрали авторитет TIMBUK2:

Незалежно від того, чи потрібна вам сумка для подорожей, школи чи щоденної поїздки, рюкзак для ноутбука авторитету від Timbuk2 буде працювати для вас. Цей преміальний рюкзак. чудовий вибір для всіх через багато своїх та зручних ремінців.

У владі є два основні відсіки, а ноутбук може втримати 17-дюймовий ноутбук, тому він буде працювати незалежно від того, який у вас є MacBook. Більш широкий відсік також має серію S, що ідеально підходить для утримання зошитів, ручок, сонцезахисних окулярів та всього іншого, що вам може знадобитися носити з собою. На боці також є сітка, яка ідеально підходить для носіння пляшки з водою.

І задня панель, і ремінці побудовані з повітряною сіткою, щоб запобігти надмірній пітливці, поки ви її перетягуєте. Ремінці також підкладені, щоб зробити мішок зручним. Орган здійснюється з 100% переробленого нейлону, що переробляється, тому сумка також є екологічною.

Це не найдешевший варіант у цьому списку, але якість створення преміум.класу та універсальна привабливість роблять авторитет Timbuk2 вартістю інвестицій.

найкращі, сумка, macbook

Піковий дизайн повсякденний месенджер

Найкраща сумка для месенджера

  • Просторий інтер’єр для ноутбуків, камер та інших передач
  • Можна носити як слінг або через плече
  • Преміум.будівництво
  • Магнітна засувка
  • Немає сторони s
  • Дорогий

Чому ви повинні купувати це: це напрочуд просторий месенджер, який може відповідати будь.чому.

Хто це: люди в дорозі, яким потрібно носити багато речей, включені MacBook.

Чому ми вибирали Peak Design Deslide Messenger:

Сумки Messenger. чудові супутники подорожей, і цей варіант від Peak Design. один з найбільш універсальних варіантів. Щоденний месенджер має обладнання для засувки Mag з чотирма магнітними точками контакту. Це дозволяє налаштувати, де фактично закривається сумка, що дозволяє вам упакувати багато вмісту, при цьому все ще вмієш закрити сумку.

Також є різноманітні S для ноутбуків, планшетів і навіть додаткових пар одягу. Просторий відсік також ідеально підходить для фотографів, яким потрібно носити камеру та пару лінз. Зовнішній вигляд сумки виготовлений з переробленого 400D нейлону, щоб зберегти вміст сумки в безпеці та сухий.

Рух ноутбука може вмістити 13-дюймовий пристрій, але ви все одно повинні мати можливість вміститись у 14-дюймовому MacBook Pro, оскільки він має аналогічний фактор форми до 13-дюймової моделі. Це не добре підходить для 16-дюймового MacBook Pro.

Повсякденний месенджер V2 має посилений ремінь для додаткового комфорту. Його також можна відрегулювати, щоб ви могли носити сумку з боку або через плече. Повсякденний месенджер. одна з найдорожчих мішків у цьому списку, але його універсальність та вдосконалений дизайн роблять його найкращим варіантом мішки Messenger.

Источник

Image:www.digitaltrends.com