Главная Новини Кібер-атака на бездротову фірму розкриває дані, що належать до 40 населення цієї країни

Кібер-атака на бездротову фірму розкриває дані, що належать до 40 населення цієї країни

За словами Reuters, другий за величиною бездротового постачальника в Австралії, Optus, звертається до клієнтів про порушення даних, що виявило особисту інформацію, що належить до 10 мільйонів клієнтів. Розмір компрометованої бази даних робить це одним з найбільших зривів кібербезпеки в історії країни. У 10 мільйонів підписників велика кількість австралійців вплинула на рівне близько 40% населення країни в 25 країнах.9 мільйонів людей.

% населення Австралії, можливо, було викрадено особисті дані в порушенні даних Optus

Інформація, можливо, отримана залучаючими акторами, включає імена, дати народження, домашні адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, номери водійських прав та паспортні номери в базі даних. Все, що відомо про порушення даних,-це те, що воно виникло з оф-берега. Генеральний директор Optus Келлі Байєр Розмарін сказала, що їй шкода і злий щодо кібер.атаки. Компанія заявила вчора, що намагається досягти «всіх клієнтів, щоб повідомити їх про раніше оголошений вплив кібератаки, якщо такі є, на їхні особисті дані.Що

«Ми почнемо з клієнтів, чий номер посвідчення документа, можливо, був порушений, всі з яких будуть повідомлені сьогодні». сказав Оптус у повідомленні. «Ми повідомимо клієнтів, які не мали останнього впливу. Не було порушено жодних паролів чи фінансових деталей.»» Складний хак «, як про порушення даних був згаданий OPTUS, схоже, не впливає на корпоративних клієнтів.

бездротову, фірму, розкриває, належать, населення, цієї

Генеральний директор зазначив, що багато клієнтів Optus зараз стурбовані безпекою своєї особистої інформації, і розчаровані інцидентом.

Влада розслідує можливий ведучий. Вчора The Sydney Morning Herald опублікував історію, в якій зазначається, що Optus отримав загрозу шантажу, вимагаючи, щоб вона заплатила 1 мільйон криптовалют, інакше хакери продаватимуть особисту інформацію, що належить мільйонам клієнтів. Федеральна поліція Австралії повідомила Reuters, що знає про повідомлення про те, що в «Темній павутині» та через інші джерела дані клієнтів Optus та інші «облікові дані» доступні для придбання.

Оптус зазначив, що оскільки справа розслідується правоохоронними органами, кількість інформації, яку вона може оприлюднити, що стосується цього порушення даних, обмежена. Перевізник зазначив, що IP.адреса, що належить хакерам, переміщалася між різними країнами Європи. Постачальник бездротового зв’язку в твітті запропонував клієнтам слідкувати за будь.якою незвичною та підозрілою діяльністю у своїх рахунках.

Абоненти Optus повинні розглянути свої рахунки на непарну чи підозрілу діяльність

Твіт сказав: «Хоча ми не знаємо, що клієнти зазнали шкоди, ми рекомендуємо вам підвищити усвідомлення ваших рахунків, включаючи догляд за незвичною чи шахрайською діяльністю, а також будь.яких сповіщень, які можуть здатися дивними чи підозрілими.»Optus наразі має близько 5.8 мільйонів активних користувачів, що становить 21% Австралії

бездротову, фірму, розкриває, належать, населення, цієї

населення. Telstra. найбільший бездротовий постачальник країни з близько 20 мільйонів абонентів.

Девід Емм, який працює дослідником кібербезпеки Касперського, сказав BBC, що «добре бачити, що Optus сказав, що він буде контактувати з тими, на які він вважає, і що вони не надсилатимуть повідомлення в електронних листах або через SMS [текст] повідомлення. Це дає зрозуміти клієнтам, що будь.які такі повідомлення, які вони отримають, будуть підробленими. Це також запевняє, що паролі чи платіжної інформації не було вкрадено.Що

бездротову, фірму, розкриває, належать, населення, цієї

EMM додав: «Тим.Що

У U.S., Хакери вибрали на T-Mobile. Перевізник провів вкладку щонайменше 500 мільйонів для компенсації клієнтів та посилення своїх внутрішніх систем безпеки після того, як понад 48 мільйонів колишніх, поточних та потенційних клієнтів T-Mobile провели свої персональні дані. Напад на другого за величиною бездротового оператора в країні відбувся у 2021 році. Щоб допомогти клієнтам, які вважали, що їхня особиста інформація була викрадена, T-Mobile запропонував їм два вільний рік служби захисту крадіжок McAfee ID.

Источник

Image:www.phonearena.com