Главная Новини Як змінити шрифт часу на екрані блокування iOS 16

Як змінити шрифт часу на екрані блокування iOS 16

змінити, шрифт, екрані, блокування

Нещодавно Apple розгорнула iOS 16 для своїх смартфонів, вносячи безліч функцій та змін дизайну. Деякі помітні зміни включають новий налаштований екран блокування, зручна функція вирізання фотографій, редагування та скасування варіантів для imessage та можливість перекладу тексту як з програми камери, так і з бібліотеки фотографій.

Що тобі потрібно

iOS 16 або пізніше

Екран блокування бачить деякі найвизначніші зміни, і тепер його можна персоналізувати як ніколи. З iOS 16 Apple також дозволяє змінювати шрифт часу на екрані блокування. Новий шрифт за замовчуванням виглядає товстішим, ніж той, що знаходиться на iOS 15, тому, якщо ви не вентилятор, ви можете це легко змінити. Насправді ви можете вибрати зі списку з восьми доступних шрифтів на даний момент і також змінити їх колір.

Ось простий покроковий посібник, який допоможе вам налаштувати шрифт часу на екрані блокування. Просто переконайтеся, що ваш телефон працює в iOS 16, оскільки попередні ітерації операційної системи не постачаються з цією функцією.

Як змінити шрифт годинника на екрані блокування iOS 16

Apple зберегла весь процес простим і простим. Вам не потрібно заглиблюватися всередину налаштувань телефону для пошуку цієї функції. Скоріше, ви можете відкрити меню налаштування безпосередньо з екрана блокування вашого телефону.

Крок 1: Поверніться до блокування екрана вашого телефону та тривалої натискання на будь-якому вакантному просторі. Вас вітатиме меню блокування екрану.

Крок 2: Звідси натисніть кнопку «Налаштувати» внизу екрана.

Крок 3: Тепер вам потрібно натиснути на годинник над параметром для додавання віджетів.

Крок 4: Нове меню з купою шрифтів повинно з’явитися знизу. Потім ви можете вибрати будь.яку з них відповідно до ваших уподобань. Попередній перегляд вибору шрифту з’являється вгорі.

Крок 5: Далі ви також можете змінити колір шрифту з нижньої частини екрана. Як тільки ви натиснете на колір, під ним з’явиться повзунок, щоб дозволити вам змінити його інтенсивність.

Крок 6: Коли ви закінчите пошук ідеальної відповідності шрифту та кольору для екрана блокування, торкніться кнопки x на правій частині дисплея.

Крок 7: Тепер ви також можете додати віджет на екран блокування вашого телефону звідси. Або зберегти зміни, які ви внесли, просто натисніть кнопку «Готово» у верхньому правому куті.

Крок 8: Нарешті, натисніть на збереження як пара шпалер, коли буде запропоновано. Тепер ви можете насолоджуватися новим блокуванням.

змінити, шрифт, екрані, блокування

Джо Марінг/цифрові тенденції

IOS від Apple давно критикується за те, що вони не вистачає на функції налаштування. На щастя, з кожною новою ітерацією компанія пропонує нові варіанти налаштування. Останній iOS 16 поставляється з парою з них, особливо для екрана блокування вашого iPhone. Зміна шрифту. це одне таке чудове доповнення. ви можете перемикатися між різними шрифтами, коли вам нудьгує з екраном блокування.

Источник

Image:www.digitaltrends.com