Главная Новини Довгий лінії величезний попит привітайте тепер розпроданий серіал Huawei Mate 50

Довгий лінії величезний попит привітайте тепер розпроданий серіал Huawei Mate 50

Ви можете пам’ятати, що коли Huawei почав приймати застереження для своєї серії «Флагман 5022», компанія отримала понад мільйон бронювання. Телефони були представлені 6 вересня і включали Mate 50, Mate 50 Pro, Mate 50 RS Porsche Edition та Mate Eventevel 50e. Продажі розпочалися 21 вересня, і споживачі в Китаї підняли їх.

Сильний попит вітає випуск серії Huawei Mate 50

Довгі лінії в Китаї привітали серію Mate 50 у магазинах компанії Huawei Company і після продажу свого першого виробничого запуску, начальник споживчого продукту Huawei Ю. Чендун (відомий читачами Phonearena на його американській назві Річарда Ю) сказав, що компанія швидко прискорить виробництво задовольнити попит. Ю. заявив: «Вчора серія Huawei Mate 50 офіційно надійшла в продаж, і велика кількість захоплених споживачів поїхала до магазинів Huawei по всій країні, щоб придбати машини. Щиро дякую за вашу любов та підтримку серії Mate 50! Ми прискоримо виробництво, щоб забезпечити пропозицію продукції, щоб більше споживачів могли використовувати потужні мобільні телефони серії Mate 50.Що

довгий, лінії, величезний, тепер, huawei

Сторінка Ю. Вейбо (через Huaweicentral) була заповнена фотографіями довгих ліній споживачів по всій країні, які так прагнули придбати телефон Huawei Mate 50. Huawei використовується для виготовлення двох флагманських серій щороку, орієнтована на фотографію (призначена для каламбура) р. Але U.S. Обмеження проти Huawei обмежували свою здатність джерела чіпсетів, які обмежували фірму, що вимикається між флагманськими моделями щороку. Наприклад, у 2023 році Huawei випустить серію P60.

Кіпси, що використовуються для трьох з материнських 50 телефонів. це Snapdragon 8 Gen 1 Soc. Тепер ви можете запитати себе, як Huawei може використовувати найбільш передові процесори додатків Qualcomm, якщо це заблоковано від цього.S. Відповідь проста, вони налаштовані на роботу лише з мережами 4G. Мателя з нижньою ціною 50E має Snapdragon 778G 4G під капюшоном.

Як повідомляється, Huawei орієнтується на продаж 10 мільйонів одиниць для лінії Mate 50, і, схоже, ця ціль буде досягнута лише за кілька днів. Компанії все ще є довгий шлях, щоб повернутися до попереднього піку, коли це був другий за величиною виробник смартфонів у світі. Але U.S., стверджуючи, що Huawei був загрозою національної безпеки, влаштував фірму до списку суб’єктів, що заважає їй отримати доступ до свого u.S. ланцюг поставок. Це означало більше, що Android.версія Google Mobile Services змушує компанію розробляти власну гармонію ОС (з версією 3.0 Випущений з лінією Mate 50).

Наступного року (рівно один рік до дня, підозрілий час), u.S. Змінив свої експортні правила, що запобігають ливарним засобам, які використовують американські технології для виробництва передових мікросхем, для доставки їх до Huawei. Китайський виробник у той час був другим за величиною клієнтом TSMC після Apple. Це розповідає вам щось про попит на чіпсетів, які TSMC міг би втратити цей бізнес і продовжувати процвітати.

Відображення Mate 50 Pro та Mate 50 підтримують один мільярд кольорів

Huawei Mate 50 Pro оснащений 6.74-дюймовий дисплей AMOLED з роздільною здатністю 1212 x 2616 та 19.5: 9 співвідношення сторін. Дисплей підтримує 1 мільярд кольорів і має швидкість оновлення 120 Гц. Пристрій має 8 Гб пам’яті та 256 ГБ або 512 Гб UFS 3.1 зберігання.

довгий, лінії, величезний, тепер, huawei

На задній частині. 50.мегапіксельний датчик камери зі змінною діафрагмою, починаючи від F/1.4-F/4.0. Телефотова камера Periscope 64 Мп доставляє 3.5.кратний оптичний масштаб, і датчик 13 Мп керує ультрауїдною камерою. 13.річний Selfie Snapper знаходиться попереду разом із часом 3D.камери Flight для розпізнавання обличчя. О, ми згадували, що Mate 50 Pro має iPhone-подібну виїмку? Акумулятор 4700 мАг тримає вогні та заряди на 66 Вт. Він також пропонує бездротову зарядку 50 Вт та зворотну бездротову зарядку 5 Вт.

Mate 50 має 6.7-дюймовий дисплей AMOLED з роздільною здатністю 1224 x 2700 та швидкістю оновлення 90 Гц. Він постачається з 8 Гб пам’яті та 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ пам’яті. Він має той самий датчик камери 50 Мп, що і Mate 50 Pro зі змінною діафрагмою. Також є 12.мегапіксельна телефонна камера Periscope з 5.кратним оптичним збільшенням та 13.мегапіксельною ультрауїдною камерою. Акумулятор потужності 4460 мАг має ту саму швидкість зарядки, що і Mate 50 Pro.

Якщо ви любитель телефону, це може зігріти кокки вашого серця, щоб побачити сильний попит на останні флагманські телефони Huawei.

довгий, лінії, величезний, тепер, huawei

Дискусія. це місце, де люди можуть висловити свою думку, незалежно від того, чи є вона позитивною, нейтральною чи негативною. Однак, при публікації, треба залишатися вірною цій темі, а не просто ділитися деякими випадковими думками, які безпосередньо не пов’язані з цим питанням.

Речі, які заборонені:

  • Позовні розмови. Ви повинні дотримуватися теми обговорення
  • Тролінг. Дивіться опис
  • Полум’яні війни
  • Образлива, ненависна мова. Якщо ви хочете щось сказати, скажіть це ввічливо
  • Спам/реклама. Ці публікації видалені
  • Кілька рахунків. одна людина може мати лише один рахунок
  • Представлення та образливі прізвиськи. Ці рахунки заборонені

Помірність здійснюється людьми. Ми намагаємось бути максимально об’єктивними та помірними з нульовим зміщенням. Якщо ви думаєте, що допис повинен бути модерується. Будь ласка, повідомте про це.

Источник

Image:www.phonearena.com