Главная Новини Bein Sports Connect IQIYI TVBANY SHEEDO.

Bein Sports Connect IQIYI TVBANY SHEEDO.

Протягом останніх кількох років Astro перетворився на те, що він був лише супутниковим телевізійним оператором на агрегатор вмісту, встановлюючи партнерські стосунки з кількома глобальними та регіональними потоковими послугами. Частина цієї стратегії призвела до розгортання рідних потокових додатків на підключених коробках Astro.

На початку цього тижня до Astro Ultra Box було розгорнуто три нові програми, включаючи Bein Sports Connect, IQIYI та TVBanywhere. Хоча сама програма може бути новою для підключеної телевізійної коробки, всі три компанії були давніми партнерами Astro і надали компанії спеціалізовані канали для її супутникового телевізійного послуги, таких як Bein Sports 2, 3, HD, IQIYI HD та TVB Jade, Entertainment News HD, Xing HE HD, а також канал спільної роботи Astro-TVB, Astro Aod.

Як ви можете очікувати, дійсно є деякі вимоги, які клієнти повинні відповідати, перш ніж вони зможуть використовувати ці потокові програми. Для Bein Sports Connect він доступний для клієнтів із спортивною підпискою, тоді.

З іншого боку, IQIYI. це справжня самостійна послуга, оскільки вона не прикріплена до жодного пакету Astro. За його словами, клієнти Astro можуть підписатися на послугу зі знижкою щомісячної плати в розмірі 8 RM8.90 для стандартної підписки на VIP, тоді як передплата Premium VIP коштує RM12.90 для них.

Реклама

bein, sports, connect, iqiyi, tvbany

Як порівняння, стандартна VIP.підписка IQIYI зазвичай коштує RM11.90 на місяць, і передплата на премію VIP стосується RM17.90. Незалежно від їх вибору, щомісячна плата виставляється безпосередньо на їхній рахунок Astro та спільно з випуском програми IQIYI для Astro Ultra Box, клієнти ASTRO можуть насолоджуватися послугою лише за RM4.90 за перший місяць.

Якщо ви використовуєте поле Astro Ulti у своєму будинку, ви все одно побачите піктограми для всіх трьох додатків на головному екрані. Однак жоден з цих трьох додатків насправді не є доступним і досить дивним, вам покаже повідомлення, яке говорить: «Незабаром ви зможете передавати більше додатків на своєму Astro Box», одночасно розбираючи додаток Disney Hotstar, якщо ви спробуєте запустити будь.який із трьох додатків у коробці.

bein, sports, connect, iqiyi, tvbany

Тим не менш, досить очевидно, що Astro планує розгорнути додатки Bein Sports Connect, IQIYI та TVBANY Shere до Astro Ulti Box. На жаль, оголошення на початку цього тижня зосереджено виключно на Astro Ultra Box, і компанія не розкрила жодного плану чи часової шкали, щоб принести ці нові додатки до іншої його підключеної телевізійної скриньки.

Тим часом ви можете зайти на офіційний веб.сайт Astro прямо тут, якщо ви хочете дізнатися більше про те, як активувати нові потокові програми на Astro Ultra Box.

Источник

Image:www.lowyat.net