Главная Новини Apple S Real Sount

Apple S Real Sount

apple, real

Назвіть це проблемою Годзілла. Apple настільки велика і впливова, що будь.який рух, який він робить, матиме величезні наслідки для когось, десь. Якщо Годзілла гуляє, він залишає величезні сліди (і, будьмо чесними, купа подрібнених речей) за ним.

І як і будь.яка велика корпорація (або ядерний кайю), Apple знає, коли настав час ступати злегка і коли настав час кинути свою вагу навколо. Будь.який вибір, який він робить. особливо там, де стосується iPhone. може бути ринком руху, виготовити або порушувати постачальників та спотворити траєкторію технологічної галузі.

Коли Apple оголосила iPhone, це порушило управління, який бездротові оператори мали над нашими телефонами. Apple принесла б iPhone до компанії, яка погодилася утримати свої лапи від інтеейсу, побудованого Apple, ATT (тоді Cingular), а решта-це історія.

Тепер Apple знову залежить.

apple, real

Apple. це такий бегемот, що його

Перехід до ESIM лише впливатиме на інших виробників телефону, щоб врешті.решт зробити те саме.

ESIMS для деяких

За допомогою моделей iPhone 14 Apple використовує свою вагу для сприяння впровадженню нової технології: ESIMS. Протягом багатьох років усі мобільні телефони включали крихітну смарт.карту під назвою SIM, яка містила «ідентичність» цих пристроїв, щоб вони могли підключитися до стільникової мережі. З плином часу це стало зайвим. та інформація може так само легко зберігатися на пристроях і навіть перенести з пристрою на пристрій. І тому хтось винайшов ESIM, який зробив саме це, і SIM.картки були призначені для Doom.

(Як і у багатьох нових технологій, Apple не була першою, яка продала телефон, який підтримував ESIM. Samsung, здається, виграє цю відмінність.)

Але світ змінюється повільно, і набагато простіше просто вести бізнес, як завжди. Тож, хоча ESIMS стала більш популярною, SIM SIM карта все ще потрібна у численних країнах. Перевізники, очевидно, переживають, що усунення потреби у фізичній картці полегшить клієнтам перемикати мережі. Але в основному я думаю, що вони бояться змін. І не хочуть робити додаткову роботу, щоб змінити, якщо їм не потрібно.

Ви чуєте ці сліди? Годзілла приходить.

apple, real

Купити iPhone 14 в U.S. І ви знайдете цю зручну маленьку ноту всередині коробки.

Зміни сил яблука

Усі iPhone 14s, що продаються в Сполучених Штатах, не постачаються з слотом для SIM.карт. Тільки там немає. І це матиме потужний вплив на бездротових носіїв у всьому світі. Тут, у U.S., це спричинить прийняття ESIMS. Користувачі iPhone змогли використовувати ESIM з моменту нових моделей, які були представлені в 2018 році, але 100 відсотків оновлень до iPhone 14 повинні будуть здійснити перемикач.

(Apple деякий час штовхає користувачів у цьому напрямку, а останні телефони доставляють без встановленої SIM.картки. Звичайно, користувачі можуть додати одного, але це так просто просто поступитися.)

Звичайно, американці також подорожують і враховуючи велику частку ринку iPhone, що збільшить попит на ESIMS. Перевізникам в інших країнах, які насолоджуються продажем SIM.карт туристам, потрібно буде комфортно з ESIMS, якщо вони ще цього не зробили. М’яч буде продовжувати котитися. ESIMS продовжить свій шлях до неминучості.

Apple вигоди… врешті.решт

Зрештою, зрозуміло, що Apple захоче припинити створення SIM.слотів у будь.які моделі iPhone. Однак за короткий пробіг це просто не може цього зробити. тому він робить дві різні версії своїх телефонів для U.S. і для решти світу. (Це не нове. Apple на деякий час робить великі iPhone з двома симими для китайського ринку, повірте чи ні.)

apple, real

На відміну від цього u.S. iPhone 14 Pro Max, SIM.лоток є

Розташований під кнопками гучності в не-США.S. Версія телефону.

Зрештою, усунення слота буде хорошим для Apple, оскільки це виключає ще одну потенційну точку води та входу в пил, хитрий маленький металевий слот SIM та простір на внутрішній стороні чохол iPhone, присвяченого читанням SIM.карт.

На жаль, за короткий термін для Apple майже немає користі для Apple майже немає. Компанія не може зробити два абсолютно різні конструкції внутрішніх iPhone, один для U.S. І один для всіх інших. Ось чому, коли ifixit розірвав iPhone 14 Pro, він знайшов невеликий пластиковий розпір, де мав бути SIM.розетка. Поки SIM SIM карта не буде переможена скрізь, вона все одно ускладнить дизайн iPhone.

Але тепер, коли Apple почала наполягати, поразка SIM.картки неминуча. Народ міста не може боротися з Годзіллою. їм просто потрібно вийти зі свого шляху.

Де далі, монстр?

Цього року ми бачили, як вплив Apple влаштовується в кілька інших цікавих областей. Безумовно, оголошення про аварійні SOS через супутник змінило гру з точки зору супутникових служб даних для споживчих стільникових пристроїв. Елон Маск та Т-Мобіл пішли так далеко, щоб попередньо оголосити оголошення Apple з власною прес-конференцією, оголосивши, що послуга Starlink SpaceX врешті-решт працюватиме з бездротовою мережею T-Mobile, щоб заповнити прогалини перевізників.

Враховуючи, що Apple, як повідомляється, придбала 85 відсотків потужностей супутникової мережі свого партнера, GlobalStar, безсумнівно, що буде пробігом на супутникову ємність. і багато нових супутників даних потрібно буде запустити. (Супутникове підключення Apple надходить через мікросхему Modem Qualcomm 5G, але, хоча його конкуренти можуть придбати чіп, їм потрібно буде знайти десь, щоб придбати обмежені супутникові ресурси даних тим часом.)

Як оператор двох найпопулярніших обчислювальних платформ у світі, Apple кидає свою партію з новим стандартом Webauthn. який Apple називає Паскі. Претті багато робить широке прийняття цього стандарту, особливо, враховуючи, що Google та Microsoft є на борту. Так само новий стандарт матерії для пристроїв розумного дому дав Apple, а деяким великим конкурентам оголосити мир і забезпечити, щоб новий стандарт здійснив його через фінішну лінію.

Отже, що далі з точки зору змін, що змінюють світ, для Apple? На жаль, Годзілла не відповідає на свої голосові пошти.

Источник

Image:www.macworld.com

Поиск по меткам: