Главная Новини Apple нагадує передплатникам Applecare про основну зміну, яку вона здійснила на послугу

Apple нагадує передплатникам Applecare про основну зміну, яку вона здійснила на послугу

Apple раніше оголосила, що вносить зміни в Apple Care, а в п’ятницю компанія надіслала електронні листи передплатникам Applecare, що нагадують їм про зміни. Найбільше вдосконалення Apple. це позбутися від шапки, яка обмежена ремонту на два випадки випадкової шкоди щороку. Згідно з новими умовами, ремонт зараз покривається за необмежену кількість вимог про випадкові пошкодження за рік.

Зараз Applecare охоплює необмежену кількість випадків, які завдають випадкової шкоди вашому телефоні

У електронному листі Apple написала: «Ваш план Applecare тепер захищає ваш покритий пристрій від необмежених випадків випадкових пошкоджень від поводження (замість двох випадків кожні 12 місяців), поки план активний і фактично. Кожен інцидент підпадає під діючі плату за обслуговування. Цей додатковий захист вам не займає додаткову плату, і вам не потрібно нічого робити.Що

Підписники Applecare все ще несуть відповідальність за вартість обслуговування кожного ремонту, який становить 29 для пошкодження екрана або заднього скла (iPhone 12, iPhone 13 та iPhone 14). Ви заплатите 99 за інші випадкові пошкодження, а 149 за крадіжку або втрати (це необов’язково і обмежується двома випадками протягом 12 місяців). Ви можете обслуговувати акумулятор iPhone, якщо він зберігає менше 80% від початкової ємності. Ви можете перевірити це, перейшовши до налаштувань Здоров’я акумулятора.

Абоненти отримують цілодобовий доступ до експертів через телефон або чат, послуги в один день у більшості столичних міст у всьому світі та ремонт екрану на місці у вашому домі чи офісі. Якщо ваш ремонт не пов’язаний із ремонтом заднього скла або екрана, замісний блок може бути відправлений вам, тому вам не доведеться пройти занадто довго без телефону, поки ваш фіксується. Ви можете надіслати поштою у своєму пошкодженому iPhone або принести його до найближчого магазину Apple або Apple, уповноваженого постачальника послуг.

Ціна AppleCare змінюється залежно від кожного пристрою. Для служби AppleCare, що включає крадіжки та втрати, новий iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max коштуватиме 13.49 на місяць (що триває діє до скасування) або 269 на термін на два роки. Ціна на iPhone 14 Plus становить 12.49 на місяць або 249 на дворічний термін. Для iPhone 14, iPhone 13, iPhone 13 Mini та iPhone 12 щомісячна ціна становить 11.49 або 219 на дворічний термін. І ви навіть можете придбати Applecare, включаючи крадіжки та втрати для iPhone третього покоління (7.49 щомісяця, 149 на дворічний термін).

Якщо ви хочете Applecare з покриттям та покриттям втрат, ви повинні мати ввімкненість пошуку мого додатка в той час. Apple пише: «Знайдіть, що я повинен залишатися ввімкненим, і ваш iPhone повинен залишатися пов’язаним з вашим ідентифікатором Apple протягом усього процесу крадіжок або втрат. Під час процесу претензій на крадіжку або збитки вам буде запропоновано стерти відсутній пристрій, відключити його та передати право власності, перш ніж вам видобуть новий пристрій.Що

Ви можете придбати покриття AppleCare безпосередньо у своєму iPhone

Якщо ви не хочете покриття та покриття втрат, Applecare трохи дешевша. Для iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max ви заплатите 9.99 на місяць або 199 за два роки покриття. Для iPhone 14 Plus щомісячна ціна становить 8.99, а дворічна ціна-179. Покриття AppleCare для iPhone 14, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 12. 7.99 на місяць та 149 на дворічний термін. Нарешті, ціна на iPhone SE третього покоління становить 3.99 щомісяця та 79 на дворічний термін.

Ви можете придбати пакет AppleCare, який ви хочете прямо поряд із придбанням нового iPhone, або ви можете придбати його протягом 60 днів після покупки iPhone. Ви можете придбати його прямо у своєму пристрої, перейшовши до загальних налаштувань про та виберіть покриття AppleCare.

Купіть Apple iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max прямо зараз!

Apple iPhone 14 Pro

IPhone 14 Pro доступний для замовлення в ATT із заощадженням до 1000 під час підписання нового контракту та торгівлі придатним пристроєм.

Источник

Image:www.phonearena.com

Поиск по меткам: