Главная Новини AirPods Max користувачі скаржаться на погіршення АНК після оновлення

AirPods Max користувачі скаржаться на погіршення АНК після оновлення

AirPods Max запустився майже два роки тому. Поки ці навушники отримали похвалу за його обробку, чудову якість звуку та використання взагалі, були кілька скарг. Наприклад, його випадок зіткнувся з низкою суперечок через його дизайн; Інший приклад полягає в тому, що AirPods Max не пропонує можливостей без втрат. навіть коли провідний.

З іншого боку, проблемна функція активний шумозаглушення не була проблемою, яку його власники коли.небудь мали до недавнього часу.

Apple випустила оновлення мікропрограмного забезпечення 4E71 на AirPods Max у травні, і все більше і більше користувачів переконуються, що це погіршило функцію активного шуму. На той час, коли оновлення було доступне, червона нитка з десятком вовнії і Міннія Валадель вперше підкреслив цю проблему, яку The Verge висвітлювався в історії через кілька місяців.

Хоча зараз важче стверджувати, що активне скасування шуму погіршилося в ці останні місяці, ми можемо подивитися, що деякі користувачі Reddit сказали, що відразу після оновлення було доступне:

  • Я чую, як я друкую та інші зовнішні шуми, яких раніше не чули з моменту оновлення. Цікаво, чи є у когось ще це питання.

  • 4E71. це сміття. Або, можливо, це було оновлення до 4E71. Я чую, як я друкую. Я чую птахів. Зараз я чую набагато більше. Шумне скасування зникло. Я поїхав до Apple, отримав заміну, і заміни однакові. Десь минулого місяця або двох шумних скасування пішло. Раніше я використовував їх навіть без звуку/музики.

  • Я чую себе типом, машини, що проходять на вулицю, ваги, що кличуть у тренажерному залі. Я помітив майже одразу. Раніше АНК працював набагато краще, і я ненавиджу, що немає можливості повернутися.

airpods, користувачі, скаржаться, погіршення, після

Раніше власники AirPods Max мали проблеми, коли навушники належним чином тримали заряд, що було виправлено. Погіршена функція ANC є абсолютно новою. З мого досвіду, AirPods Max працює так само, як завжди. У мене немає проблем, коли в поїздці на літаку або з будівельним шумом під час прослуховування пісень, але активне скасування шуму не ідеально з раптовими, несподіваними звуками, як, наприклад, я забиваю пальці перед обличчям.

Умар Шакір у Вержі заявив, що виявив «зменшення сили АНК після середнього тижня за ніч». це, мабуть, коли його AirPods Max автоматично оновлюється. Журналіст писав:

Ми з дружиною часто працюємо з дому, і протягом декількох днів мої AirPods Max чудово надавали мені свої ділові дзвінки не чужими, вигнали Корджі Баркс, що виходили з-під мого столу до Нідерських царств, і чутно закривають багатоповерхівку будівельний майданчик за межами мого вікна квартири. Але тепер ANC звучить як те, що я б описав як режим прозорості бібліотекаря: це дозволяє мені чітко почути моє оточення, але зменшує гучність для всього. Я чую все, чого не хочу зараз, і я переконаний, що це через це оновлення прошивки.

Чи є спосіб вдосконалити ANC на AirPods Max? Буде там виправленням?

airpods, користувачі, скаржаться, погіршення, після

На даний момент, здається, не є спосіб покращити ANC на AirPods Max. Користувачі можуть спробувати відремонтувати преміум.навушники або скинути персоналізоване просторове звуко.

Яскрава сторона полягає в тому, що Apple в даний час перевіряє нове оновлення прошивки для користувачів AirPods Max протягом декількох місяців. Хоча було виявлено, що на навушниках буде представлено новий кодек LC3 для вдосконалення звукових дзвінків, незрозуміло, чи активно працює Apple над вдосконаленням функції активного шуму.

Ви володієте AirPods Max? Ви переживали будь.які проблеми з функцією активного шуму після того, як вона буде доступна в травні? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче.

Источник

Image:9to5mac.com

Поиск по меткам: